Izlaidums Skrundas vidusskolā

Izlaidums Skrundas vidusskolā

10. jūnijā Skrundas kultūras namā notika Skrundas vidusskolas 12. klases izlaidums. Tajā tika sveikti 12 absolventi.

Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska absolventiem sacīja: “Ikviens no jums savai ģimenei ir lepnums, ikviens no jums savai skolai ir lepnums, ikviens no jums mūsu novadam ir lepnums. Es novēlu jums kāpt kalnos, uzkāpt virsotnē nevis tādēļ, lai jūs būtu augstāk par citiem, bet tādēļ, lai jūs redzat tālāk, plašāk un spējat saskatīt nākamās virsotnes, nākamos izaicinājumus. Lai jums viss iecerētais izdodas!”

Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldes vadītāja Guna Skrebele novēlēja: “Šis ir pirmais lielais solis, viens no svarīgākajiem dokumentiem, kuru saņemsiet. Vēlu, lai vienmēr atceraties, no kurienes jūs nākat, to, ka vienmēr būsiet daļa no Skrundas. Sveicu jūs svētkos!”

Skrundas vidusskolas direktore Agita Grāvere-Prenclava izlaidumā sveica skolēnus, vecākus un skolotājus. Klases audzinātāja Una Ziņģe pateicās vecākiem par uzticību un sadarbību šo gadu garumā. “Novēlu vienmēr būt blakus un priecāties par bērnu sasniegumiem. Vidusskolas gadi ir kā liela un neaizmirstama pasaka, kura tagad iet uz beigām. Vēlu jums būt laimīgiem un darīt to, kas patiešām patīk,” teica U.Ziņģe.