Pieteikšanās karjeras izglītības akcijai “Ēnu diena” līdz 28.martam

Pieteikšanās karjeras izglītības akcijai “Ēnu diena” līdz 28.martam

Kuldīgas novada pašvaldība arī šogad piedalās karjeras izglītības akcijā “Ēnu diena”. Tā šogad norisināsies 6. aprīlī klātienē, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Pieteikšanās notiks trīs kārtās. Ēnotāji vienlaicīgi var pieteikties tikai uz vienu vakanci, rakstot ēnu devējam motivācijas vēstuli. Motivācijas vēstulē jāpamato sava vēlme ēnot konkrēto profesiju un kāpēc būtu jāizvēlas tieši Tevi.

Ēnotāji tiek aicināti iepazīties ar Kuldīgas novada pašvaldības piedāvātajām vakancēm mājas lapā https://enudiena.lv/vakances

Norises laiki:

  • 9.–14. marts – ēnotāju 1. pieteikšanās kārta uz vakancēm;
  • 15.–17. marts – ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina 1. kārtā saņemtos pieteikumus;
  • 18.–21. marts – ēnotāju 2. pieteikšanās kārta uz vakancēm;
  • 22.–24. marts – ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina 2. kārtā saņemtos pieteikumus;
  • 25.–28. marts – ēnotāju 3. pieteikšanās kārta uz vakancēm;
  • 29.–31. marts – ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina 3. kārtā saņemtos pieteikumus;
  • 1. aprīlis – nejaušais ēnotājs (kļūstot par nejaušo ēnotāju, tiek dota iespēja izvēlēties vienu no piedāvātajām brīvajām ēnu devēju vakancēm. Tu automātiski kļūsi par šī ēnu devēja ēnotāju. Šajā kārtā piedalās tikai tie ēnu devēji, kam palikušas neaizpildītas vakances un kas ir izvēlējušies piedalīties nejaušajā ēnotājā.)

Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Ēnu diena ir skolēnu pieprasītākā Junior Achievement programma, un katru gadu ēnot vēlas doties vairāki tūkstoši skolēnu visā Latvijā.