Rudbāržos aizvada vasaras nometni

Rudbāržos aizvada vasaras nometni

Pēc divu gadu pārtraukuma atkal Rudbāržos bija dzirdamas bērnu  patīkamās čalas un smiekli, jo no 15. līdz 19. augustam šeit risinājās bērnu dienas nometne.  Iespēja piedalīties projektā bija Rudbāržu pagasta bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem. Kopumā dažādās aktivitātēs piedalījās 20 bērni. Finansiāli nometni atbalstīja Kuldīgas novada Sociālais dienests, projektu īstenoja biedrība “Ventas krasti”.

Katra diena bija notikumiem bagāta, aizraujoša, iedvesmojoša un komandas garu stiprinoša. Bērni rīta cēlienu aizsāka ar rīta vingrošanu  videoklipu pavadībā. Katru dienu bija saplānotas dažādas radošas aktivitātes – auduma maisiņu, ko varēs skolā izmantot kā maiņas apavu maisiņu vai sporta tērpa maisiņu, apgleznošana, sapņu ķērāju, rokas sprādžu, atslēgu piekariņu un grāmatzīmju gatavošanu. Neiztika arī bez gardām pusdienām. Pēcpusdienā kopā spēlējām galda un komandu spēles, zīmējām un krāsojām, gājām rotaļās un spēlējām bumbu. Nedēļa paskrēja vēja spārniem.

Paldies vecākiem par bērnu uzticēšanu, nometnes audzinātājai Inesei par izturību un radošumu, brīvprātīgajiem Sanitai, Ivetai un Rutai par iesaisti dažādās aktivitātēs!