Skrundas novada mākslas studija turpina darbu un gaida jaunus dalībniekus

Jau pagājuši 4 gadi kopš Skrundā darbojas mākslas studija. Šis laika sprīdis paskrēja nemanot - krāsojot, zīmējot, veidojot. Studijas dalībnieki ar lielu aizrautību strādāja, radot mākslas darbus gan savam, gan citu priekam. Visu padarīto vienmēr var apskatīt divās izstādēs - ziemā mākslas studijas telpās, bet pavasarī Skrundas kultūras namā, Skrundas svētku ietvaros.

Tuvojas septembris, jauns mācību gads un darbs mākslas studijā 5. sezonā turpināsies. Ir jaunas idejas, būs jauni darbi un jauni pārsteigumi, tāpēc mākslas studija gaida arī jaunus dalībniekus. Ja vēlies radīt skaistas lietas, kas iepriecinās Tevi un arī citus, piesakies un kļūsti par studijas audzēkni!

Nodarbībām mākslas studijā aicinu pieteikties gan bērnus skolas vecuma grupās, gan arī  pieaugušos. Nodarbības notiek reizi nedēļā, Skrundā, Kalēju ielā 6. Līdzmaksājums par nodarbībām: 12 euro mēnesī (ieskaitot PVN).

Pieteikšanās nodarbībām Skrundas mākslas studijā: no 10. augusta līdz 10. septembrim. Vairāk informācijas sazinoties ar Daci Kudori (tālr. 29581537).