No Kuldīgas līdz Skrundai atjauno ceļu segumu

No Kuldīgas līdz Skrundai atjauno ceļu segumu

Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma Kurzemē atsākusies seguma atjaunošana uz reģionālā autoceļa Kuldīga–Skrunda–Embūte (P116) no Kuldīgas līdz Skrundai (6,84.–35,13. km). Būvdarbu laikā satiksmes ātrums objektā ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Satiksmi regulē ar ceļazīmēm un vadstatņiem, ieviesti divi luksofora posmi, kā arī gabarītu ierobežojums trīs metri. Remontposma šķērsošanas laiks līdz 50 minūtēm.

Ir uzsākta asfalta seguma savienojuma frēzēšana un tiks ieklāta asfalta virskārta 4 cm biezumā, kā arī iztīrītas caurtekas un to gali nostiprināti ar laukakmeņiem. Kopumā gandrīz 30 km garajā posmā jau veikta ceļa šķērsprofila izlīdzināšanu, atjaunotas 11 pieturvietu platformas, un tajās uzstādīti jauni soliņi.

Darbus veic SIA CTB par līgumcenu 3 847 598 eiro (ar PVN) no pērn papildu piešķirtajiem budžeta līdzekļiem 55 miljoni eiro saistībā ar Administratīvi teritoriālo reformu. Darbus plānots pabeigt jūnijā.

Plānojot ikdienas braucienus, aicinām ieskatīties remontdarbu kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā, kur atzīmēti visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem.