Skrundā un Jaunmuižā pārbūvē ielas

Pašvaldība sākusi īstenot vairāku ielu sakārtošanas projektu Skrundā un Skrundas pagasta Jaunmuižā. Būvdarbi šonedēļ sākušies Parka un Rūpniecības ielā, Skrundā, kur pirms seguma atjaunošanas pašvaldība izbūvēs ūdens un kanalizācijas pievadus, lai iedzīvotāji varētu pieslēgties centralizētajiem ūdens un kanalizācijas tīkliem.

Rūpniecības ielas posmā izbūvēs jaunu sadzīves kanalizācijas posmu un jaunu ūdensapgādes cauruļvadu sistēmu, bet Parka ielā – jaunu ūdensapgādes cauruļvadu sistēmu. Šos darbus plānots pabeigt šoruden.

Būvdarbu laikā plānoti satiksmes ierobežojumi, taču iedzīvotāji varēs piekļūt saviem īpašumiem. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Pavasarī, tiklīdz to atļaus laikapstākļi, Parka, Rūpniecības un Robežu ielā, Skrundā, kā arī Skolas ielā Jaunmuižā atjaunos esošo segumu, veicot divkārtu virsmas apstrādi. Līdz ar to uzlabosies ielu seguma kvalitāte.

Būvdarbus veic SIA “Saldus ceļinieks”, bet būvuzraudzību nodrošina SIA “Octo Project” un IK “P.Alkšņa projektu grupa”.

Kopumā projekta īstenošana izmaksās gandrīz 301 tūkstoti eiro, ieskaitot PVN. Pašvaldība projektu īstenos, ņemot aizņēmumu Valsts kasē.