No 18. aprīļa arī Skrundas pilsētas bibliotēkā lasītājiem ir pieejams Delfi Abonements saturs

No 18. aprīļa arī Skrundas pilsētas bibliotēkā lasītājiem ir pieejams Delfi Abonements saturs

Vadošais ziņu medijs Delfi nodrošina bezmaksas piekļuvi "Delfi" abonēšanas saturam gan latviešu, gan krievu valodā visiem bibliotēkas apmeklētājiem. Saturs pieejams gan bibliotēkas datoros, gan katram savā ierīcē, pieslēdzoties bibliotēkas interneta tīklam.

"Delfi Abonementa" saturs būs pieejams ikvienam lietotājam, kurš reģistrēs "Delfi" kontu un pieslēgsies ar jebkuru ierīci bibliotēkas "Wi-Fi". Ņem vērā, ka "Delfi Abonementa" saturs būs piesaistīts bibliotēkas IP adresei. Izejot no bibliotēkas "Wi-Fi" zonas, "Delfi Abonementa" saturu ir iespēja abonēt, sākot no 1 eiro.

"Delfi Abonements" ir Latvijas lielākā interneta medija "Delfi" satura produkts, kas ļauj lasīt aizraujošus un iedvesmojošus stāstus, kā arī smelties praktiskas idejas, atrast padziļinātu informāciju un analīzi par pasaules aktualitātēm un biznesa nozarēm, kas ne vien noderēs studijās, bet arī palīdzēs kļūt par erudītu personību. Kā arī – "Delfi Abonementa" lietotājiem saturs pieejams ar samazinātu komercreklāmu apjomu, padarot lasīšanas pieredzi ērtāku un patīkamāku.

Iniciatīva norisinās sadarbībā ar Latvijas Bibliotekāru biedrību (LBB), un līdz šim tai ir pieteikušās jau vairāk nekā 300 bibliotēkas.