Spoku stāstu vakars bibliotēkā

„Bij’ tumša, tumša nakts…”. Šādi varētu nosaukt šausmu, joku un spoku stāstu vakaru, kas notika Skrundas bērnu bibliotēkā 31.oktobra vēlā vakarā. „Viss sāksies tieši septiņos!”- šāds uzraksts uz bibliotēkas durvīm vēstīja, ka mazie spociņi un šausmu stāstu autori tiek īpaši gaidīti. VIDEO skaties šeit Uz bibliotēkas aicinājumu rakstīt savu šausmu stāstu un saņemt ielūgumu uz pasākumu tieši Helovīna vakarā atsaucās 15 bibliotēkas lasītāji. Visdrosmīgākie arī ieradās, un tad viss arī sākās – svinīgais solījums slotai un viktorīna par raganu un burvju zināšanām. Pēc veiksmīgas pārbaudījuma nokārtošanas visi tika aicināti ieturēties raganu restorānā ar „šausmu gardumiem”. Tad pasākuma galvenais notikums – šausmu stāstu lasīšana. Tika arī dots uzdevums novērtēt vislabāko šausmu stāstu. Pilnīgi atklātā balsojumā par uzvarētājiem kļuva Anna Bivbāne un Igo Radžābovs, kuri saņēma galvenās balvas - īstas slotas.
Bibliotēkas saimnieces - raganas - katram šausmu stāstu autoram izsniedza tikai viņam atbilstošu grāmatu, kas varētu rosināt un bagātināt viņa iztēli, lai veiksmīgāk sagatavotos nākamā gada šausmu stāstu ballītei.
Pasākuma noslēgumā - kinoseanss ar popkornu. Šausmu notikumus centāmies ieraudzīt multiplikācijas filmās „Ezītis miglā” un „Avārijas brigāde”.

Divas stundas bibliotēkā pagāja nemanot. Atvadoties no bērniem, bija patīkami dzirdēt - pasākums tiešām izdevies, nākamgad tiksimies atkal! Teksts - Inga Zalgaucka
Foto - Aivita Emerberga