Skrundā ar plašu programmu svinēs pilsētas svētkus

Skrundā ar plašu programmu svinēs pilsētas svētkus

Covid pandēmijas ierobežojumu dēļ Skrunda savus svētkus plaši nebija svinējusi divus gadus. Šogad drīkstam savus svētkus svinēt un esam gatavi to darīt ar vērienu. Skrundas pilsētas svētku programmas piedāvājums šogad būs divas dienas, no 13.- 14.maijam.

13. maijā svētki iesāksies ar Skrundas vidusskolas audzēkņu Mātes un Ģimenes dienai veltītu koncertu. Pēcpusdienā tie turpinās ar novadnieka, gleznotāja Jāņa Lauvas gleznu izstādes atklāšanu. Vakarā Skrundas muižā klausītājus priecēs Aijas Vītoliņas solokoncerts, bet dienas noslēgums atvēlēts jauniešiem. Estrādes sezonas atklāšanas pasākums “Disko nakts” kopā ar DJ DA BASS

14.maija agrā rītā sacensības makšķerniekiem “Skrundas dižloms”. Iedzīvotājus modinās motokluba “Souls of thunder” spēkratu rūkoņa. Mājražotāju un amatnieku tirgus gaidīs pircējus estrādes tuvumā “Skrundenieku dižandelē”un dažādas sporta aktivitātes Skrundas muižas stāvlaukumā. Foto orientēšanās pasākums ”Skrunda rullē” interesantā veidā iepazīstinās ar pilsētu. Uz centrālās skatuves Skrundas estrādē dienas pirmajā pusē notiks Skrundas amatiermākslas kolektīvu koncerts, spēlēs grupa “Diapazons”, Artis Šimpermanis un Māris Blāze, bet mazajiem skatītājiem  muzikālu izrādi sagatavojis  “Pārsteigumu karuselis”.

Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes piedāvājumā aktivitātes “Vīru laiks” - ar karavīru pusdienām un  vizināšanu karavīru transportā.

Uz mazās skatuves Ventas krastā Kuldīgas novada vokālo ansambļu koncerts, bet pēc tam Ventas malā sagaidīsim un atbalstīsim laivotājus, kas piedalās laivu nobraucienā. Šī gada tēma “Diena pēc…Laivu parāde šogad sadarbībā ar “Kurzemes vikingi”, tāpēc piedaloties ir iespēja laimēt degvielas dāvanu kartes 300, 200 un 100 eiro vērtībā.

Vakarpusē Skrundas pilskalna estrādē notiks grupas “Dziļi violets” svētku koncerts. Tajā piedalīsies Nauris Brigmanis, Atis Ieviņš, Lauris Dzelzītis, Rihards Lepers. Koncertu vadīs Sanda Dejus. Pirms pusnakts uz mazās skatuves Dināra Rudāne ar savu balss šarmu ievedīs mūs nakts mūzikas stundā   ”Ieklausies nakts burvībā”. Bet acis priecēs lāzeru šovs Ventas upes vidū. Svētku noslēgumā kopā ar grupu “Dziļi violets” izdejosimies šī gada pirmajā zaļumballē.

       Skrunda noilgojusies pēc saviem viesiem. Brauciet! Nāciet! Būsim svētkos kopā!

Svētku programma

  

  

  

 

Nolikums_LAIVU NOBRAUCIENS_PARĀDE 

Nolikums_MAKŠĶERĒŠANA

Nolikums_SPORTA_AKTIVITĀTES

Nolikums_SVĒTKU_ZOLĪTES_TURNĪRS

 

 

 

 

Sacensību nolikums.