Aicina iestādīt savu Laimes koku

Aicina iestādīt savu Laimes koku

Jau vairāku gadu garumā pavasarī tiek rīkota Lielā Talka, kuras laikā esam palīdzējuši Latvijai tapt zaļākai, sakoptākai, gan savācot atkritumus, labiekārtojot apkārtējo vidi, stādot kokus, gan izbūvējot jaunus apskates un atpūtas objektus. Šīs talkas ik gadu pulcē iedzīvotājus visā Latvijā. Šogad 15. septembrī 134 pasaules valstīs tiek rīkota Vispasaules talkas diena, kurā aicināts iesaistīties ikviens iedzīvotājs, 

Latvijā vispasaules talkas dienā 15. septembrī atkritumu vākšanas talka netiks rīkota, bet Lielās Talkas organizatori aicina atbalstīt ideju par Laimes koka stādīšanu. Ideja ir aicināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju, ikvienu ģimeni, ikvienu pašvaldību kā kopumu, uzņēmumus u.c. sēt, dēstīt, stādīt savu Laimes koku un laika gaitā augt tam līdzi, vērojot, kā tas no sēklas vai stādiņa izaug līdz lielam kokam. Tādejādi simboliski aicinot stādīt Latvijas nākotni, nododot savas labās domas un vēlējumus nākamajām paaudzēm, kas piedzīvos Latvijas divsimtgadi. Tā šovasar būs īpaša dāvana Latvijai tās simtgadē.

          Lielās Talkas organizatori ir izstrādājuši īpašu karti http://talkas.lv/laimes-koki/ , kurā var atzīmēt vietu, kur koks ir iestādīts un aicina pievienot arī fotogrāfijas no šī īpašā notikuma. 

          Vairāk informācijas Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv.

Informāciju apkopojusi: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste