Aicina pateikt paldies uzņēmējiem un amatniekiem

Aicina pateikt paldies uzņēmējiem un amatniekiem

No 11. līdz 29. septembrim iedzīvotāji aicināti pateikt paldies uzņēmējiem un amatniekiem, aizpildot konkursa “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2023” anketu. To iespējams aizpildīt elektroniski vai drukātā formā.

Elektroniskā anketa atrodama pašvaldības sociālo tīklu kontā feisbukā, kā arī mājaslapas sadaļā “Uzņēmējiem”, kur pieejams arī konkursa nolikums. Savukārt drukātas veidlapas atrodamas Kuldīgas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā (Baznīcas ielā 1), kā arī ikvienā Kuldīgas novada pašvaldības pagasta/pilsētas pārvaldē, SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” klientu apkalpošanas zālē (Pilsētas laukumā 2), Rūtas Eglītes ģimenes ārsta praksē (Smilšu ielā 22), laikraksta “Kurzemnieks” redakcijā (1905. gada ielā 19), veikalā “Elvi/ Skrunda” (Ventas ielā 16, Skrundā), Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā (1905. gada ielā 6), Skrundas pilsētas bibliotēkā (Lielajā ielā 1a). Aizpildītās veidlapas jāievieto tām paredzētajās kastēs.

Dalībai konkursā aicinām pieteikt uzņēmumus (uzņēmējus), kuru saimnieciskā darbība norit Kuldīgas novada teritorijā neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares, individuālā darba veicējus, kuri reģistrējuši un veic saimniecisko darbību Kuldīgas novadā, uzņēmumus un to struktūrvienības, kas Kuldīgas novada teritorijā veic saimniecisko darbību, bet reģistrētas citur, kā arī amatniekus, kuri ir fiziskas personas un var būt arī citu uzņēmumu darbinieki.

Konkursa pretendentus suminās desmit kategorijās. Aicinām pieteikt pretendentus nominācijās “Lauksaimnieks 2023”, “Ražotājs 2023”, “Pakalpojums 2023”, “Amatnieks 2023”, “Tūrisma uzņēmējs 2023”, “Ģimene uzņēmējdarbībā 2023”, “Debija 2023” un “Dzīvotspējīgākais uzņēmums 2023”.

Nominācijā “Investīcija 2023” suminās uzņēmējus, kuri saskaņā ar Kuldīgas novada pašvaldības būvvaldes datiem ir ieguldījuši lielākās investīcijas būvniecībā Kuldīgas novadā (2023. gadā ekspluatācijā nodotie objekti), bet nominācijā “Lielākie nodokļu maksātāji” sveiks lielākos nodokļu maksātājus 2021. gadā.

Konkursam “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2023” pieteiktos pretendentus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija, kura savu iespēju robežās apmeklēs izvirzītos uzņēmumus un tiksies ar to īpašniekiem un darbiniekiem.

Konkursa uzvarētājus apbalvos svinīgā noslēguma pasākumā.

Konkurss “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva” tiek rīkots kopš 2008. gada, lai apzinātu un godinātu novada uzņēmējus un amatniekus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību.

> Drukātā anketa

Nolikums_gada balva_2023