Aicina pieteikt pretendentus Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku balvai 2022

Aicina pieteikt pretendentus Kuldīgas novada  uzņēmēju un amatnieku balvai 2022

Arī šogad Kuldīgas novada pašvaldība organizē konkursu “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku balva 2022”, lai apzinātu un godinātu Kuldīgas novada uzņēmējus un amatniekus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā. Konkurss norisināsies no 2022. gada 12. oktobra līdz 2023. gada 30. jūnijam.

Konkursu pašvaldība rīko sadarbībā ar laikrakstu “Kurzemnieks”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļu, LLKC Kuldīgas nodaļu, finanšu institūciju “ALTUM”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Kuldīgas biznesa inkubatoru un biedrību “Darīsim paši!”.

Dalībai konkursā aicinām pieteikt uzņēmumus (uzņēmējus), kuru saimnieciskā darbība norit Kuldīgas novada teritorijā neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares, individuālā darba veicējus, kuri reģistrējuši un veic saimniecisko darbību Kuldīgas novadā, uzņēmumus un to struktūrvienības, kas Kuldīgas novada teritorijā veic saimniecisko darbību, bet reģistrētas citur, kā arī amatniekus, kuri ir fiziskas personas un var būt arī citu uzņēmumu darbinieki.

Konkursā pretendentus suminās desmit kategorijās. Aicinām pieteikt pretendentus nominācijās Lauksaimnieks 2022, Ražotājs 2022, Pakalpojums 2022, Amatnieks 2022, Tūrisma uzņēmējs 2022, Ģimene uzņēmējdarbībā 2022, Debija 2022 un Dzīvotspējīgākais uzņēmums 2022.

Nominācijā  Investīcija 2022 suminās uzņēmējus, kas, saskaņā ar Kuldīgas novada pašvaldības būvvaldes datiem ir ieguldījuši lielākās investīcijas būvniecībā Kuldīgas novadā (2022. gadā ekspluatācijā nodotie objekti), bet nominācijā Lielākie nodokļu maksātāji sveiks lielākos nodokļu maksātājus 2020.gadā.

Pretendentu pieteikšana konkursam notiks no 12. līdz 30. septembrim. Aptaujas anketas var atrast un tiešsaistē aizpildīt ŠEIT. Mājaslapā pieejams arī konkursa nolikums. Tāpat anketas būs atrodamas Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, un pagastu pārvaldēs, kā arī citās sabiedriskās vietās. Anketas arī publicēs pašvaldības informatīvajā izdevumā “Kuldīgas Novada Vēstis” un laikrakstā “Kurzemnieks”.

Konkursam “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2022” pieteiktos pretendentus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija. Komisija savu iespēju robežās apmeklēs izvirzītos uzņēmumus un tiksies ar to īpašniekiem un darbiniekiem.

Konkursa uzvarētājus apbalvos svinīgā noslēguma pasākumā.

ANKETA

NOLIKUMS