Kuldīgas novada domes deputāti pulcēsies izbraukuma sēdē Alsungā un piedalīsies draudzīgā aicinājuma dienā

Kuldīgas novada domes deputāti pulcēsies izbraukuma sēdē Alsungā un piedalīsies draudzīgā aicinājuma dienā

Lai iepazītos tuvāk ar Kuldīgas novada pagastiem un veidotu dialogu ar biedrībām, Kuldīgas novada domes deputāti ceturtdien, 26. janvārī plkst. 15:00, pulcēsies uz pirmo izbraukuma sēdi 2023. gadā, kas notiks Alsungas amatu mājā. Iecerēts domes sēdes arī citkārt rīkot kādā no novada administratīvajām teritorijām.

Pirms domes sēdes deputāti piedalīsies “Draudzīgā aicinājuma” grāmatu dāvināšanas akcijā

Turpinot kādreizējā Valsts prezidenta Kārļa Ulmaņa iedibināto tradīciju atbalstīt Latvijas skolas, Kuldīgas novada domes deputāti 26. janvārī plkst. 14:00 Alsungas pamatskolas aktu zālē piedalīsies “Draudzīgā aicinājuma” pasākumā un dāvinās grāmatas skolai.

Iepriekšējos gados “Draudzīgā aicinājuma” dienā deputāti grāmatas dāvinājuši Skrundas vidusskolai, Viduskurzemes pamatskolas-attīstības centram, Ēdoles pamatskolai, Vilgāles sākumskolai, pirmsskolas izglītības iestādei “Cīrulītis”, V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolai, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolai, Priedaines bibliotēkai, Kuldīgas Centra vidusskolai, Vārmes pamatskolai, Kuldīgas slimnīcas Bērnu nodaļai, Kuldīgas 2. vidusskolai, kādreizējai Kuldīgas pamatskolai, Kuldīgas Galvenajai bibliotēkai, Turlavas pamatskolai un “Mazo bērnu skolai”.

Pirmā izbraukuma sēde Alsungas amatu mājā

Šī gada pirmā Kuldīgas novada pašvaldības izbraukuma sēde notiks Alsungas amatu mājā (Skolas iela 11a, Alsunga), pēc kuras deputāti iepazīsies ar pagasta aktīvajām biedrībām, kopīgi izvērtēs paveiktos darbus un apspriedīs vēl risināmos jautājumus. Sēdes sākums paredzēts plkst. 15:00 un kā vienmēr tai būs nodrošināta arī tiešraide pašvaldības youtube konta, kā arī mājaslapā: HTTPS://KULDIGA.LV/ONLINE/DOMES-SEDE