„Kurzemes NVO centrs” aicina iedzīvotājus sasildīties sarunās

„Kurzemes NVO centrs” aicina iedzīvotājus sasildīties sarunās

Novembra izskaņā biedrība “Kurzemes NVO centrs cienās ar tēju  un aicinās uz sarunu Kurzemes iedzīvotājus. 

Lai uzsvērtu cilvēciskas un demokrātiskas vērtības, kā arī aicinātu cilvēkus uz diskusiju par pilsonisko līdzdalību, ar akciju “Sasildies! Demokrātijas kafejnīca nāk ciemos” Kurzemes NVO centrs 27. novembrī  ciemosies Talsos.  

“Novembris katram latvietim ir īpašs mēnesis, ņemot vērā valsts vēsturi un svētkus. Šogad mums visiem tas ir jāpavada attālināti, bet tas nenozīmē, ka nevaram sasildīt viens otru ar labu vārdu, smaidu, un padomājot, ko katrs varam darīt, lai esam vēl stiprāka un demokrātiskāka valsts”, uzsver Kurzemes NVO centra priekšsēdētaja Elīna Futraka.  

Iestājoties vēsajam laikam, Kurzemes NVO centrs nolēmis apbraukāt četras Kurzemes pilsētas, cienāt pilsētu ielās satiktus iedzīvotājus ar siltu tēju, ievērojot visus valstī noteiktos drošības norādījumus, un piedāvāt iesaistīties sarunā par demokrātiskām vērtībām. Iedzīvotājiem būs iespēja arī uzzināt, kādas biedrības un nodibinājumi darbojas Kurzemē, kādās aktivitātēs var iesaistīties jebkurš iedzīvotājs, un citu pilsētu iedzīvotāju viedokli par šīm tēmām. 

Biedrība “Kurzemes NVO centrs” jau vairāk nekā 20 gadus darbojas ar mērķi veicināt Kurzemes iedzīvotāju pilsoniskās kompetences un līdzdalību valstiskos procesos. 

Vairāk informācijas par Kurzemes NVO centru: https://kurzemesnvo.lv/ 

 

Informāciju sagatavoja:  

Ieva Lāce