Lieldienu pasākumi Skrundā un pagastos

Lieldienu pasākumi Skrundā un pagastos

Svētki nav aiz kalniem, ieplāno tos jau laicīgi! Ieskaties, kas sagaida lielus un mazus ne tikai Skrundas pilsētā, bet arī Rudbāržu, Raņķu un Nīkrāces pagastos.

  • Lieldienlustes visu paaudžu nīkrācniekiem

31. martā, plkst. 12:00 pie Nīkrāces atpūtas centra norisināsies Jautrās LIELDIENU LUSTES Nīkrācē, uz kurām aicināti gan lieli, gan mazi.

Jautras rotaļas, našķēšanās ar gardumiem, dažādas radošas izdarības atraktīvā Lieldienu zaķa vadībā. Pozitīva svētku atmosfēra un interesanti pārsteigumi garantēti!

Ikviens aicināts uz pasākumu līdzi ņemt krāsotas olas, lai padižotos ar savu radošo veikumu un piedalītos Zaķa sarūpētajās aktivitātēs.

  • Lieldienas Rudbāržu pagastā

Līdz 28.martam uzzīmē savu Lieldienu stāstu, nogādā to līdz Rudbāržu jaunatnes darbiniecei, piedalies konkursā. Trīs labākie zīmējumi tiks apbalvoti.

1.aprīlī plkst.12.00 pie Rudbāržu pagasta pārvaldes notiks svētku tirdziņš. Plkst. 12.00 – 14.00 izjāde ar poniju, plkst. 14.00 – Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska” ar Pētera Trupa muzikālo izrādi “Ola te, ola tur…zaķa nav nekur!

  • “Sudmalnieku birzī” Lieldienu lustes

31. martā 11.00 “Sudmalnieku birzī” - atrakcijas, draiskošanās un Lieldienu lustes kopā ar zaķiem un lielajiem lāčiem. Olu ripināšana un krāsoto olu izstāde. Olas jāņem līdzi. Piepūšamās atrakcijas pie labvēlīgiem laikapstākļiem. Sēklu, puķu sīpolu un sīksīpolu tirdziņš.

  • Dažādas Lieldienu aktivitātes Skrundā

Nāc 31.martā pl. 14:00 pie Skrundas kultūras nams, kur kopā ar Skrundas jauniešu centrs būs sagatavotas dažādas interesantas aktivitātes tieši priekš Tevis. Līdzi ņem vārītu olu, lai kopā varētu to nokrāsot un pēc tam piedalīties olu kaujās, kā arī olu ripināšanas sacensībās.