Plānoto notikumu kalendārs no 2. līdz 8. janvārim

Plānoto notikumu kalendārs no 2. līdz 8. janvārim

Iesniegumu pieņemšana kurināmā pabalstam

Iedzīvotāji, kuri apkurē izmanto malku, koksnes briketes un koksnes granulas, var pašvaldībā pieteikties valdības nodrošinātajam kurināmā pabalstam:

  • Iedzīvotāji, kuriem ir datora prasmes un iespēja autentificēties, aicināti pieteikties, izmantojot interneta vietni www.epakalpojumi.lv.
  • Ja datorprasmes nav pietiekamas, bet ir iespēja autentificēties, iedzīvotāji aicināti nākt pie bibliotekāriem kā pilsētu, tā pagastu bibliotēkās. Bibliotekāri palīdzēs autentificēties un pieteikties pabalstam.
  • Tie iedzīvotāji, kuriem nav iespējas autentificēties un nav pietiekamu datorprasmju prasmju, tiek gaidīti klientu apkalpošanas centros:

valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Kuldīgā, Pilsētas laukumā 2 (tālr. 26583246);

domes klientu apkalpošanas centrā Kuldīgā, Baznīcas ielā 1 tālr. 633 22469, 29579618);

valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Skrundā, Raiņa ielā 11;

sava pagasta pārvaldē pie lietvedes.

Nākot klātienē, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, maksājumu apliecinošs dokuments par kurināmā iegādi un, ja īpašums, kurā jūs dzīvojat, nepieder jums vai jūs tur neesat, deklarēts – īres līgums.

Otrdien, 3. janvārī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

14.00 – 16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Alsungas pagasta pārvaldes darbiniekiem. Norises vieta – Alsungas pagasta pārvalde.

17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts un izpilddirektores vietniece Agnese Buka tiekas ar iedzīvotājiem, lai pārrunātu dzīvnieku patversmes izveidi Skrundas pagasta Ciecerē. Norises vieta – Skrundas pagasta Ciecere.

Ceturtdien, 5. janvārī

15.00 – 17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Kuldīgas Galvenās bibliotēkas  darbiniekiem. Norises vieta – Kuldīgas Galvenā bibliotēka.

Piektdien, 6. janvārī

9.00 – 14.00 Kuldīgas novada vadība apmeklē Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldi un iestādes. Norises vieta – Skrunda.

 

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS