Rally Liepāja posms arī Skrundas novadā

Rally Liepāja posms arī Skrundas novadā

Rallija norises šogad būs sastopamas arī Skrundas novadā, kad sestdien, 13. oktobrī, daļa no 21,95 km garā ātrumposma SS2/SS5 tiks sarīkots Sieksātes pusē. 

Šī gada rudenī, no 12. līdz 14. oktobrim, jau sesto reizi Eiropas ātrākās rallija ekipāžas ieradīsies Latvijā, lai cīnītos par 2018. gada FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja uzvarētāja godu. Liepājas un tās apkārtnē esošo Aizputes, Durbes, Kuldīgas, Priekules un Skrundas novadu ceļos norisināsies Eiropas čempionāta sezonas noslēdzošais posms, un tieši mūsmājās tiks noskaidrots galējais vietu sadalījums visās čempionāta ieskaites klasēs. Līdzās Eiropas ātrākajām ekipāžām, par FIA ERC Junioru čempionāta augstākā kaluma apbalvojumiem cīnīsies arī ar Latviju cieši saistītas ekipāžas – U27 klases kopvērtējuma līderpozīcijā šobrīd atrodas latvieša Mārtiņa Seska ekipāža, bet U28 klasē starp līderiem atrodama Sports Racing Technologies un Nikolaja Grjazina ekipāža, kuras pilots startē ar Latvijas Automobiļu Federācijas izsniegtu licenci.

Rallija programma paredz, ka sacensības sāksies ceturtdien – ar dalībnieku administratīvo komisiju, kam sekos sacensību auto tehniskā pārbaude un autosportistu iepazīšanās ar ātrumposmiem. Arī piektdien paredzēta iepazīšanās ar trasi, kam vēlāk pa dienu sekos kvalifikācija un svinīgā rallija atklāšana. Jau sestdien un svētdien notiks 12 ātrumposmi, kopsummā ekipāžām būs jāveic vairāk kā 200 kilometrus gara sportiskā distance pirms noskaidrot sacensību uzvarētāju!

Rallija norises šogad būs sastopamas arī Skrundas novadā, kad sestdien, 13. oktobrī, daļa no 21,95 km garā ātrumposma SS2/SS5 tiks sarīkots Sieksātes pusē. Skrundas novadā paredzēto ātrumposmu rallija ekipāžas izbrauks divas reizes – no sākumā plkst. 10:30, un tad plkst. 16:15, bet iedzīvotājiem norādītais ceļa posms tiks slēgts no plkst. 9.10 līdz plkst. 18.00.

Tāpat Rally Liepāja pulcēs Baltijas Rallija Trofejas un Latvijas rallija čempionāta dalībniekus, kuriem oktobra brīvdienās norisināsies uzreiz divi noslēdzošie posmi – tamdēļ paredzams, ka cīņa par pašmāju augstāko apbalvojumu arī 2018. gadā būs sezonas atbildīgākais starts.

Atgādināsim, ka Rally Liepāja ir daļa no Ātruma Festivāla Kurzeme, kas ik gadu norisinās Liepājā un tās apkārtnē, un arī šogad skatītājiem piedāvās plašu izklaides programmu, kas iekļaus arī ātrumlaivu sacensības un vēsturisko automobiļu salidojumu.

Satiksmes organizācijas izmaiņas Rally Liepāja norises laikā

No 2018. gada 12. līdz 14. oktobrim Liepājā un tās tuvumā esošajos novados norisināsies FIA Eiropas rallija čempionāta, FIA ERC Junioru čempionāta, Latvijas rallija čempionāta, Baltijas rallija kausa un Historic Rally Liepāja. Sacensību sarīkošanas vajadzībām, tiks veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā.

Rallija norises nodrošināšanai Aizputes novadā tiks slēgti šādi autoceļi

  • SS 2/5

2018. gada 13. oktobris no plkst. 9.10 līdz 18:00.

Kopējais slēgta posma garums 21,95 km.

Papildu informācija

Rally Liepāja apmeklētājus lūdzam ievērot, ka starp divu ātrumposmu norisi atvērtajos ceļu posmos satikmes tiks organizēta TIKAI ātrumposma norises virzienā, no starta uz finišu!

Uz iedzīvotāju jautājumiem par satiksmes organizācijas izmaiņām atbildēs rallija rīkotāju pārstāvis Kaspars Ērkulis, mobilais tālrunis 26431347, e-pasts info@raevents.lv. Rally Liepāja organizators, RA EVENTS pateicas iedzīvotājiem un viesiem par sapratni.

Plašāka informācija par Rally Liepāja atrodama oficiālajā interneta mājaslapā www.lvrally.com.