Skrundā atklāj Inas Vasiļjevas gleznu izstādi

Skrundā atklāj Inas Vasiļjevas gleznu izstādi

Aizvadītās nedēļas izskaņā, 4. augustā, Skrundas kultūras nama mazajā zālē tika atklāta Inas Vasiļjevas mākslas darbu izstāde “Bez nosaukumiem…”. Mākslinieci klātienē sveica Raņķu pagasta pārvaldes vadītājs Ritvars Stepanovs, ģimene un klātesošie.

Raņķu pagasta pārvaldes vadītājs R. Stepanovs Skrundas pilsētas un pagastā pārvaldes vārdā sveica mākslinieci ar ierašanos Skrundā: “Aplūkojot šīs gleznas ir skaidrs, ka tās mani uzrunā un ir man saprotamas. Varu tikai apbrīnot mākslinieces stilu. Saka, ka ik viens var attīstīt sevī talantu, bet es domāju, ka tam ir jābūt kaut kam vairāk. Novēlu radošumu, iedvesmu un lai nekad nezūd vēlme radīt.

“Nekad neesmu mācījusies gleznot. Daudz iedvesmas esmu smēlusies no sociālās platformas Pinterest, kurā ir ļoti daudz stili, kurus gribējās pamēģināt. Parasti zīmēšana notiek ziemā, kad aizpildu tumšos vakarus, jo vasarā nav laiks, ir dārzs un motocikls. Darbi rodas dažādi, piemēram, dodoties izbraucienos - ieraugu skatu, tas paliek atmiņā, atbraucu mājas un uzgleznoju. Vai arī no fotogrāfijām, kuras iekrīt acīs. Nokopēt es nemāku, man patīk ielikt darbos savu krāsu, kaut ko no sevis”, sacīja māksliniece I. Vasiļjeva.

Ina ir mūsdienu māksliniece, kas gleznošanas prasmes appuvusi pašmācības ceļā. Viņas darbu motīvi ir dažādības pilni - sākot ar ainavām un turpinot ar klusajām dabām, portretiem. Viens no Inas lielākajiem talantiem ir prasme saskatīt skaisto it visā. Inas darbi ir dzīvības pilni, tāpat, kā viņa pati.

Izstāde būs apskatāma līdz septembra sākumam, Skrundas kultūras nama mazajā zālē, darba dienās no 9.00 līdz 17.00.