Skrundas novada aktualitātes no 14. līdz 20. decembrim

Skrundas novada aktualitātes no 14. līdz 20. decembrim

15. decembris, otrdiena

Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.

16. decembris, trešdiena

  • Plkst. 15.00 Nīkrāces pagasta pirmsskolas bērniem tiks izdalītas Ziemassvētku paciņas. Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, ar katru ģimeni sazināsies Ziemassvētku vecīša palīgs un informēs par laiku, kad būs jāierodas pēc paciņas. Būs arī foto stūrītis. Sīkāka informācija pa tālr. 29254339.

Aicinām sekot līdzi aktuālajām izmaiņām Skrundas novada mājas lapā.

Skrundas Veselības un sociālās aprūpes centrs informē, ka sakarā ar epidemioloģisko stāvokli valstī un ārkārtas situāciju dienas stacionārs uz nenoteiktu laiku slēgts. Tālrunis informācijai 63331471

 

Citas ziņas:

  • Skrundas pilsētas un bērnu bibliotēka aicina ikvienu izjust pirmssvētku grāmatprieku. Katru dienu līdz pat Ziemassvētku vakaram bibliotēka atgādinās par kādu grāmatu, kas šo tumšo laiku varētu darīt gaišāku. Lai nepalaistu to garām, sekojiet līdzi informācijai bibliotēku Facebook kontā.
  • Aicinām iedzīvotājus iesaistīties akcijā “Dāvanas no Kurzemes”, atbalstot vietējos ražotājus, tostarp Skrundas novada mājražotājus. Apmeklē un izvēlies dāvanas svētkos.
  • Šogad viss notiek mazliet citādāk nekā katru gadu, jau vairākus gadus Rudbāržu bērni un jaunieši, kā arī Rudbāržu ''Aktīvo Meiteņu Apvienība'' sveic Ziemassvētkos aprūpes nama ''Valtaiķi'' iemītniekus, šogad tas notiks attālināti. Paciņas, ko būs sagādājušas aktīvās meitenes un kartiņas, ko būs izveidojuši bērni un jaunieši, tiks nodotas aprūpes nama direktorei. Izveidotās kartiņas šogad piedalīsies konkursā, noteikumi konkursam: * jāizveido kartiņa pašiem, *drīkst izmantot jebkādus materiālus, *drīkst iesaistīt visus savus ģimenes cilvēkus, *kartiņas vienam cilvēkam var būt vairākas, konkursā piedalīsies katra kartiņa. *jānodod līdz 18. decembrim Rudbāržu jaunatnes darbiniecei Inesei Ozoliņai. *apbalvoti tiks trīs bērni vai jaunieši, ko būs noteikusi žūrija.
  • No 8. decembra līdz 10. janvārim Nīkrāces Atpūtas centrā fotodarbu izstāde “20 mirkļi”. Ieeja izstādē katru darba dienu, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus, iepriekš piesakoties pa tālruni 22470402.
  • Līdz 8. janvārim Rudbāržu bibliotēkā apskatāma izstāde “Eņģelis”, kurā redzamas dažādas lietas saistībā ar šo tēmu - grāmatas, radošie darbi, sveces, figūriņas, utt.

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 25708808