Skrundas novada aktualitātes no 16. līdz 22. martam

Skrundas novada aktualitātes no 16. līdz 22. martam

Skrundas novada pašvaldība informē, ka līdz 14. aprīlim Skrundas novadā ir atcelti visi publiskie pasākumi, tostarp koncerti, izrādes, kino demonstrējumi, sporta pasākumi, piemiņas pasākumi u.c., bibliotēkas darbosies grāmatu izsniegšanas režīmā.

  • Pašvaldības klientu apkalpošanas centrs, SIA “Skrundas komunālā saimniecība” klientu apkalpošana, Dzimtsarakstu nodaļa, Būvvalde, P/A “Sociālais dienests”, Bāriņtiesa turpinās savu darbu, tomēr pašvaldība aicina iedzīvotājus jautājumus skaidrot attālināti un tikai galējas nepieciešamības gadījumā  vērsties iestādē klātienē, vai, ja iespējams, atlikt vizīti uz vēlāku laiku.
  • Skrundas tirgus un autoosta savu darbu turpina ierastajā režīmā.
  • Skrundas novada aprūpes namā “Valtaiķi” un Veselības un sociālās aprūpes centrā izsludināta karantīna un apmeklētāji netiek ielaisti.
  • Līdz 14. aprīlim pārtraukts mācību process novada izglītības iestādēs, kā arī nenotiek pulciņu nodarbības.
  • Pirmsskolas izglītības iestāde darbu turpina, nepieciešamības gadījumā nodrošinot pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu. Vecākam reizi nedēļā ir jāiesniedz rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav pēdējo 14 dienu periodā bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām, un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

17. marts, otrdiena

  • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.

19. marts, ceturtdiena

  • Plkst. 8.00 Skrundā, Raiņa ielā 11, notiks Skrundas novada domes komiteju apvienotā sēde.

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

 

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 25708808