Skrundas novada aktualitātes no 7. līdz 13. decembrim

Skrundas novada aktualitātes no 7. līdz 13. decembrim

8. decembris, otrdiena

  • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.

9. decembris, trešdiena

No 9. decembra līdz pat jaunajam gadam, elpojot svaigu gaisu kopā ar savu ģimeni vai divatā ar draugu, izstaigājot Skrundas ieliņas, skvēru un pastaigu taku, aicinām sajust Ziemassvētku tuvošanos.

  • No plkst. 17.00-19.00 pie Skrundas kultūras nama “Lielās egles Ziemassvētku stāsts”. Aicinām uzzīmēt savu Skrundas pilsētas sapņu egli, un atnest savu zīmējumu, pretī saņemot pārsteigumu. Sīkāka informācija pa tālruni 28327883.

10. decembris, ceturtdiena

  • No plkst. 17.00-19.00 pie Skrundas kultūras nama “Sūti sveicienus Ziemassvētkos”. Pastaigājoties, piestāj šeit un nodod sveicienu svētkos. Sīkāka informācija pa tālruni 28327883.

11. decembris, piektdiena

  • No plkst. 16.00-20.00 Skrundas pirtiņā “Rūķu patruļa”. Tiks izdalītas paciņas Skrundas pilsētas un Skrundas lauku teritorijas pirmsskolas vecuma bērniem. Sīkāka informācija pa tālruni 28327883.

12. decembris, sestdiena

  • No plkst. 11.00-14.00 Rudbāržos pie pagasta eglītes pirmsskolas vecuma bērniem būs iespēja saņemt svētku paciņas. Svētku noskaņai būs īpaši izveidots foto stūrītis, par kuru parūpēsies Andra Oto events. Sīkāka informācija: 29578722.

 

Aicinām sekot līdzi aktuālajām izmaiņām Skrundas novada mājas lapā.

Skrundas Veselības un sociālās aprūpes centrs informē, ka sakarā ar epidemioloģisko stāvokli valstī un ārkārtas situāciju dienas stacionārs uz nenoteiktu laiku slēgts. Tālrunis informācijai 63331471

 

Citas ziņas:

  • Skrundas pilsētas un bērnu bibliotēka aicina ikvienu izjust pirmssvētku grāmatprieku. Katru dienu līdz pat Ziemassvētku vakaram bibliotēka atgādinās par kādu grāmatu, kas šo tumšo laiku varētu darīt gaišāku. Lai nepalaistu to garām, sekojiet līdzi informācijai bibliotēku Facebook kontā.
  • Aicinām iedzīvotājus iesaistīties akcijā “Dāvanas no Kurzemes”, atbalstot vietējos ražotājus, tostarp Skrundas novada mājražotājus. Apmeklē www.razotskurzeme.lv un izvēlies dāvanas svētkos.

 

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

 

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 25708808