Skrundas novada domes priekšsēdētāja sveic Goda balvu un Pateicības rakstu saņēmējus

Skrundas novada domes priekšsēdētāja sveic Goda balvu un Pateicības rakstu saņēmējus

Šogad situācija valstī ir ieviesusi korekcijas arī ikgadējā Goda balvu un Pateicības rakstu saņēmēju godināšanā, kas ierasti notiek Latvijas valsts svētku priekšvakarā.

Šajā reizē Skrundas novada domes priekšsēdētāja dodas pie katra individuāli, lai pasniegtu apbalvojumus. Savukārt 17. novembrī plkst. 18.00 ikviens aicināts sekot līdzi Skrundas novada pašvaldības Facebook kontam un Skrundas TV YouTube un Facebook kontiem, kuros tiešraidē būs iespēja baudīt grupas “Baritoni” koncertu un noklausīties domes priekšsēdētājas Loretas Robežnieces svētku uzrunu un sveicienu Goda balvu un Pateicības rakstu saņēmējiem.

Š.g. 13. novembrī Goda balva tika nodota Nīkrāces pagasta mehāniskā transportlīdzekļa vadītājam Vilnim Eglītim, Pateicības raksts - Nīkrāces pamatskolas angļu valodas skolotājai Inesei Matsatei-Matsonei, SIA "Skrundas komunālā saimniecība" labiekārtošanas darbu strādniekam Igoram Stankum un SIA "Timber - 11" valdes loceklim Egilam Blīgznam. Savukārt 16. novembrī tiks sveikta Goda balvas saņēmēja, grāmatas "Pa senču takām Nīkrācē" autore Dzidra Ārniece-Krivko un Pateicības rakstu saņēmēji uzņēmuma "TingPrint" īpašnieki Zane un Artis Babri un taekwondo cīņas mākslas treneris Kalvis Saulītis, bet Skrundas novada pašvaldības galvenā grāmatvede Gunta Svara savu apbalvojumu saņems 17. novembrī.

Teksts un foto: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste