Skrundas novadā plānoto pasākumu kalendārs no 13. līdz 19. augustam

13. augusts, pirmdiena

  • No 16. jūlija Nīkrāces bibliotēkā skatāma bērnu zīmējumu izstāde “Dāvana manam pagastam”.
  • Bibliotēku vadītāju atvaļinājuma laikā no 6. līdz 17. augustam slēgta Rudbāržu bibliotēka.
  • No 13. līdz 17. augustam Skrundā, Raņķos, Nīkrācē, Rudbāržos un Jaunmuižā norisinās veselības nometnītes bērniem. Sīkāka informācija mājaslapā www.skrunda.lv sadaļā Kalendārs.
  • Skrundas mākslas studija turpina darbu un gaida jaunus dalībniekus. Nodarbībām mākslas studijā aicinām pieteikties bērnus skolas vecuma un pieaugušo grupās. Pieteikšanās no 13. augusta līdz 10. septembrim Skrundā, Kalēju ielā 6. Sīkāka informācija pa tālruni 29581537.

14. augusts, otrdiena

  • Plkst. 8.00 Skrundā, Raiņa ielā 11, notiks Skrundas novada domes Attīstības komitejas sēde.
  • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.

18. augusts, sestdiena

  • Rudbāržu sporta laukumā norisināsies Rudbāržu pagasta sporta svētki, reģistrēšanās no plkst. 11.00 līdz 12.00. Svētku atklāšana plkst. 12.00. Sportiskas aktivitātes gan lieliem, gan maziem. Vakarā sportistu apbalvošana un plkst. 21.00 zaļumballe kopā ar grupu “Ēna”. Ieeja bez maksas. AFIŠA

Citas ziņas:

  • Skrundas vidusskola uzņem audzēkņus 10. klasē. Dokumentu pieņemšana līdz 20. augustam, katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 12.00. Vidusskola piedāvā pirmsskolas izglītības, pamatizglītības un speciālās pamatizglītības programmas, vidējās izglītības programmā iespēja izvēlēties humanitārā un sociālā virziena programmu, kā arī pamatizglītības un vidējās izglītības profesionālā virziena programmu “Valsts aizsardzības mācība”. Skola piedāvā arī JAL praktiskās uzņēmējdarbības izglītības mācību programmu, komercizglītības projektu “Esi līderis!”, no 18 gadiem iespēja iegūt B kategorijas autovadītāja apliecību. Sīkāka informācija pa tālruni 63331287.

Skrundas novada pašvaldība informē, ka pasākumu laikā var tikt filmēts un fotografēts, un uzņemtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības mājaslapā, sociālajos tīklos un informatīvajā izdevumā.

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

 

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 25708808