Skrundas novadā plānoto pasākumu kalendārs no 20. līdz 26. augustam

Skrundas novadā plānoto pasākumu kalendārs no 20. līdz 26. augustam

20. augusts, pirmdiena

 • No 20. augusta līdz 2. septembrim visā Latvijā notiks līdz šim lielākās militārās mācības “Namejs 2018”. 

Nacionālie bruņotie spēki atgādina, ka mācību laikā pa Latvijas autoceļiem pārvietojas gan Latvijas, gan sabiedroto bruņoto spēku militārā tehnika, bet gaisa telpā lido militārās lidmašīnas un helikopteri. Bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties sakarā ar pastiprinātu militārās tehnikas pārvietošanos pa autoceļiem.

 • No 16. jūlija Nīkrāces bibliotēkā skatāma bērnu zīmējumu izstāde “Dāvana manam pagastam”.
 • Skrundas mākslas studija turpina darbu un gaida jaunus dalībniekus. Nodarbībām mākslas studijā aicinām pieteikties bērnus skolas vecuma un pieaugušo grupās. Pieteikšanās no 13. augusta līdz 10. septembrim Skrundā, Kalēju ielā 6. Sīkāka informācija pa tālruni 29581537.

21. augusts, otrdiena

 • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.

22. augusts, trešdiena

 • Festivāla VIA BALTICA 2018 ietvaros plkst. 18.00 Rudbāržu muižas Varoņu zālē monoizrāde “Mana Magadana”. Piedalās: Ēriks Vilsons (autors, režisors, aktieris), Zigrīda Atāle (scenogrāfija), Roberts Vilsons (režisora asistents).

Izrāde stāsta par Latvijas valsts veidošanās un attīstības procesiem, uzrunājot auditoriju personiski, rosinot domāt par vēstures notikumiem, cēloņu likumsakarībām caur viena cilvēka dzīves stāstu. Dramaturģiskais materiāls ietver režisora bērnības atmiņas, mammas Zentas Vilsones vēstules un trimdā sarakstītos dzejoļus, kā arī dienasgrāmatas fragmentus par 2013. gada braucienu uz Magadanu kopā ar Dzintru Geku un "Sibīrijas bērniem".

Ieejas maksa3.00 EUR. Uzrādot skolēna, pensionāra vai invaliditātes apliecību ieeja 2.00 EUR.

23. augusts, ceturtdiena

 • Plkst. 8.00 Skrundā, Raiņa ielā 11, notiks Skrundas novada domes komiteju apvienotā sēde.
 • 23. un 24. augustā Raņķu, Rudbāržu un Skrundas bibliotēkas slēgtas. Darbinieki dodas pieredzes apmaiņā uz Lietuvu.
 • Plkst. 15.00 parkā aiz Skrundas kultūras nama senioru dārza svētki “Nāc par puķi vakarā…”. Līdzi ņemt groziņu un labu garastāvokli. Priecāsimies, ja dāmas ieradīsies tērpos ar ziedu motīviem, bet kungi – ar krāšņu ziedu dāmām. Ieeja – BEZMAKSAS.

25. augusts, sestdiena

 • No plkst. 18.00 līdz 21.30 Raņķu estrādē skatāma Kuldīgas novada muzeja rokdarbu kopas “Čaupe” un individuālo adītāju rokdarbu izstāde “100 cimdu un 100 zeķu pāri Latvijai”.
 • Plkst. 19.00 Raņķos, Sudmalnieku birzī, visi aicināti uz Latvijas simtgadei veltītu vasaras noslēguma koncertu “100 mirkļi Latvijai”. Koncertā piedalīsies gan vietējie amatiermākslas kolektīvi, gan viesi no Rendas, Aizputes, Vaiņodes un Snēpeles.
 • Plkst. 21.00 vasaras noslēguma zaļumballe Raņķos, Sudmalnieku birzī, kopā ar grupu “Uzmini nu” no Bauskas. Ieejas maksa EUR 3,00.

26. augusts, svētdiena

 • Notiks Skrundas novada Veselības velobrauciens.

Citas ziņas:

 • Skrundas vidusskola uzņem audzēkņus 10. klasē. Dokumentu pieņemšana katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 12.00. Vidusskola piedāvā pirmsskolas izglītības, pamatizglītības un speciālās pamatizglītības programmas, vidējās izglītības programmā iespēja izvēlēties humanitārā un sociālā virziena programmu, kā arī pamatizglītības un vidējās izglītības profesionālā virziena programmu “Valsts aizsardzības mācība”. Skola piedāvā arī JAL praktiskās uzņēmējdarbības izglītības mācību programmu, komercizglītības projektu “Esi līderis!”, no 18 gadiem iespēja iegūt B kategorijas autovadītāja apliecību. Sīkāka informācija pa tālruni 63331287.

Skrundas novada pašvaldība informē, ka pasākumu laikā var tikt filmēts un fotografēts, un uzņemtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības mājaslapā, sociālajos tīklos un informatīvajā izdevumā.

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

 

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 25708808