Skrundas novadā plānoto pasākumu kalendārs no 30. decembra līdz 5. janvārim

Skrundas novadā plānoto pasākumu kalendārs no 30. decembra līdz 5. janvārim

30. decembris, pirmdiena

  • Skrundas novada pašvaldība apmeklētājus pieņems līdz plkst. 15.00. Šajā dienā kase būs slēgta.

31. decembris, otrdiena

  • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.
  • Plkst. 21.00 tiekamies Rudbāržu sporta zālē, lai kopā pavadītu veco un sagaidītu jauno gadu. Plkst. 23.00 balle kopā ar Ilgvaru Žilinski no Liepājas. Ieejas maksa 5 EUR. Pusnaktī iedzīvotāju sarūpēts salūts.
  • Plkst. 22.00 Jaunā gada sagaidīšanas balle Skrundas kultūras namā. Ieejas maksa 5 EUR. Plkst. 23.30 gada notikumu apskats kultūras nama vestibilā. Plkst. 23.55 Skrundas novada domes priekšsēdētājas uzruna pie kultūras nama, pusnaktī svētku salūts un pēc tam balles turpinājums.
  • No plkst. 22.00 Jaungada balle arī Nīkrācē. Par deju mūziku gādās Kristaps un Kristaps. Ieejas maksa 5 EUR.

Citas ziņas:

  • Katru trešdienu plkst. 18.15 un piektdienās plkst. 17.00 nāc un uzlabo savu fizisko sagatavotību, gūsti priekšstatu par kaujas mākslu un starptautisku sporta cīņu Madara Baloža vadībā. Tiekamies Skrundas jauniešu centrā, lai vairāk uzzinātu par Grappling un brazīļu Jiu-Jitsu!

Skrundas novada pašvaldība informē, ka pasākumu laikā var tikt filmēts un fotografēts, un uzņemtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības mājaslapā, sociālajos tīklos un informatīvajā izdevumā.

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

 

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 25708808