Pasniegs sudraba karotītes 2022. gada mazuļiem

Pasniegs sudraba karotītes 2022. gada mazuļiem

Marta beigās un aprīļa vidū Kuldīgas novada pašvaldība Pilsētas dārzā (Kalna ielā 25, Kuldīgā) rīkos svinīgus pasākumus, lai sveiktu kopumā 138 Kuldīgas novada Dzimtsarakstu nodaļā 2022. gadā reģistrētos mazulīšus un viņu vecākus. 28. martā plkst. 14:00 pašvaldības piemiņas dāvanu -  sudraba karotītes – pasniegsim 2022. gada pirmajā pusgadā (no 1. jūlija līdz 30. septembrim) dzimušajiem mazuļiem, bet 18. aprīlī plkst. 14:00 sveiksim no 1. oktobra līdz 31. decembrim dzimušos.

Katra ģimene saņems personīgu uzaicinājumu uz pasākumu. Ģimenes, kuras nevarēs ierasties, dāvanu pēc pasākuma varēs saņemt Kuldīgas novada Dzimtsarakstu nodaļā, bet Skrundā un pagastos deklarētie mazuļi savās pagastu pārvaldēs.

Atgādinām, ka Kuldīgas novada pašvaldība izmaksā arī vienreizēju pabalstu saistībā ar bērniņa piedzimšanu. Pabalstu izmaksā par katru jaundzimušo bērnu, kura dzīvesvieta ir deklarēta Kuldīgas novadā. Pabalstu var saņemt, ja viena vai abu vecāku, aizbildņa vai adoptētāja deklarētā pamata dzīvesvieta vismaz sešus mēnešus pirms bērna piedzimšanas ir Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā. Pabalsta apmērs ir 200 vai 100 EUR. Pabalstu izmaksu administrē Sociālais dienests. Pabalstu var pieprasīt sešu mēnešu laikā no bērna dzimšanas dienas, adopcijas vai aizbildnības nodibināšanas dienas.

Iesniegumu pabalsta saņemšanai mazuļa vecāki var aizpildīt, ierodoties Dzimtsarakstu nodaļā, vai arī iesniegt sev ērtākā laikā elektroniski.

Plašāka informācija par pasākumu, sazinoties ar Dzimtsarakstu nodaļu: 63323845