SIA “Kuldīgas slimnīca” ieceļ pagaidu valdi un izsludinās konkursu jaunai valdei

SIA “Kuldīgas slimnīca” ieceļ pagaidu valdi un izsludinās konkursu jaunai valdei

Šodien, 18. augustā, SIA “Kuldīgas slimnīca” dalībnieku, kurus pārstāv Kuldīgas novada pašvaldība un Dienvidkurzemes novada pašvaldība, sapulcē, tika pieņemts lēmums par SIA “Kuldīgas slimnīca” valdes priekšsēdētāja Agra Rozenfelda atsaukšanu no valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildes.

Šāds lēmums dalībnieku sapulcē pieņemts, jo A. Rozenfelds kā valdes priekšsēdētājs zaudējis kapitālsbiedrības dalībnieku uzticību. Kā skaidro Kuldīgas novada pašvaldības Kapitālpārvaldības un audita nodaļas vadītāja Inga Kaltniece, uzticības zaudēšanas pamatā ir izveidojusies konflikta situācija starp slimnīcas ārstniecības personālu un vadību, kā rezultātā iespējami var tikt apdraudēta slimnīcas spēja nodrošināt nepārtrauktu veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanu.

Vienlaikus SIA “Kuldīgas slimnīca” dalībnieku sapulcē pieņemts lēmums par SIA “Kuldīgas slimnīca” pagaidu valdes locekļa iecelšanu – par to iecelta Nellija Kleinberga. Plānots, ka rīt, 19. augustā, Nellija Kleinberga uzsāks pildīt savus pienākumus SIA “Kuldīgas slimnīca” un to darīs līdz brīdim, kad pašvaldība konkursa kārtībā atradīs jaunu slimnīcas vadību (valdes locekļus).

“Kuldīgas slimnīca ir ļoti nozīmīga mūsu pašvaldības kapitālsabiedrība, kas sniedz veselības aprūpes pakalpojumus Kuldīgas novada un kaimiņu novada iedzīvotājiem. Mūsu kopējais pienākums ir darīt visu iespējamo, lai iedzīvotājiem būtu laba slimnīca gan ar jaunajiem, gan ar pieredzējušiem ārstiem un māsām, kas strādā plecu pie pleca vienotā komandā,” uzsver Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.