Skrundā izbūvēs ietvi Raiņa ielā

Skrundā izbūvēs ietvi Raiņa ielā

Vakar, 13.septembrī Skrundā, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska parakstīja būvdarbu līgumu ar SIA "ASEG" par ietves izbūvi Raiņa ielā no Pērkona ielas līdz Skrundas pilsētas robežai.

Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska teica: “Prieks tikties Skrundā. Pienācis nākamais posms, lai sakārtotu infrastruktūru, pilsētā tiks labiekārtota gājēju iela aptuveni 400 metru garumā.”

To, cik ietves labiekārtošanas ir svarīga Skrundas iedzīvotājiem, akcentēja arī domes priekšsēdētājas vietniece Nellija Kleinberga: “Mēs ļoti ilgi esam cerējuši, lai šī ietve tiktu sakārtota, jo iedzīvotāji ļoti bieži izmanto šo gājēju celiņu, lai nokļūtu Sila kapos. Izgaismota un sakārtota ietve būs liels ieguvums Skrundas iedzīvotājiem.”

Esošā gājēju ietves viena daļa ir ar sadrupušu asfalta segumu, bet otra ar grants segumu. Būvniecības laikā izbūvēs gājēju ietvi ar betona bruģa segumiem un betona apmalēm, kas veicinās drošu un ērtu pārvietošanos un uzlabos vides pieejamību, kas īpaši svarīgi ir jaunajiem vecākiem, velosipēdistiem un cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Vienlaikus izbūvēs arī apgaismojumu, lai iedzīvotājiem radītu drošu, patīkamu un ērtu pilsētvidi.

Būvdarbus pēc SIA “PBT” izstrādātā projekta veiks būvuzņēmējs SIA "ASEG", būvuzraudzību nodrošinās SIA "SB Uzraudzība". Plānots, ka būvdarbi ilgs 3 mēnešus no būvdarbu uzsākšanas brīža.

Būvdarbi kopumā izmaksās 68761,27 EUR, neskaitot PVN, bet būvuzraudzība – 2984,00 EUR bez PVN.