Skrundas kultūras nama mazajā zālē ir apskatāma Ingas Ozolas fotoizstāde “Rītausmā”

Skrundas kultūras nama mazajā zālē ir apskatāma Ingas Ozolas fotoizstāde “Rītausmā”

No 21. februāra līdz 21. aprīlim Skrundas kultūras nama mazajā zālē apskatāma Ingas Ozolas fotoizstāde “Rītausmā” - dabā tvertie mirkļi fotogrāfijās.


Izstādes autore ir dzimusi Kuldīgā, Mācījusies Liepājas Pedagoģijas akadēmijā, iegūstot bakalaura grādu filoloģijā. Ilgu laiku dzīvojusi Liepājā, bet šobrīd pārcēlusies uz dzīvi dzimtajos Rudbāržos, kur rūpējas par dižkokiem, par senas meža mājas atjaunošanu un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu. Mežs un daba ir viņas iedvesmas un spēka avoti, ko var sajust ikvienā apstādinātajā foto mirklī.


Inga Ozola ir ilggadēja Latvijas Radio 1 korespondente Kurzemē un televīzijas žurnāliste Liepājā. Nacionālās radio un televīzijas balvas ieguvēja "Labākais reģionālais žurnālists 2003. gadā", Latvijas žurnālistu asociācijas "Izcilības balva 2012" ieguvēja. Ikdienā veido fotoreportāžas portālam www.lsm.lv. Brīvajā laikā fotografē dabu, īpaši viņu iedvesmo mežs un savvaļas augi, tas vainagojies ar fotogrāfiju publikācijām žurnālā "Ilustrētā Zinātne", fotogrāfijas publicētas arī žurnālā "Liepājas Vēstules". 2020. gadā ieguvusi vides gida sertifikātu. Interesentiem vada ekskursijas mežā.