Sveic novadnieci 101. gadu jubilejā

Sveic novadnieci 101. gadu jubilejā

Aizvadītajā nedēļas nogalē 101. dzimšanas dienu nosvinēja skrundeniece Mirdza Upeniece. Jubilāre savu dzimšanas dienu sagaidīja savās dzimtas mājās Skrundas pagastā “Klūdziņās” kopā ar ģimeni. Mirdzas kundzi dzimšanas dienā sveikt ieradās Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietniece Nellija Kleinberga un Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldes vadītāja Guna Skrebele, vēlot stipru veselību, izturību un možu garu arī turpmāk.

“Mirdzas ir īpaša, jo sasniegtais gadu skaitlis ir piepildīts ar bagātu un skaistu mūžu gan starp tuviniekiem, gan ilgus gadus darbojoties Skrundas pašdarbnieku pulkā. Viņai vienmēr atradās laiks, lai aužamajās stellēs darinātu izcili skaistus deķus, galdautus, sedziņas. Tās nekad netika pārdotas, bet gan tikai - dāvinātas. Arī manās mājās, vairāki Mirdzas rokdarbi, glabā siltas un mīļas atmiņas par kopīgi vadītiem gadiem Skrundas kultūras namā”, sacīja N.Kleinberga.

Pašvaldība aicina visus novadniekus būt atsaucīgiem un informēt Dzimtsarakstu nodaļu, ja kādam no tuvinieku vai radu loka tuvojas nozīmīgas jubilejas.