Aicina apgūt angļu valodu

Aicinām apgūt angļu valodu Skrundas kultūras namā. Valodu Vēstniecība piedāvā iepazīšanās stundu. Interesentus aicinām pieteikties līdz 29. februārim pa tālruņiem 29258469 vai 63331556. Par Valodu vēstniecību
15 gadu laikā, mēs esam izauguši no maza ģimenes uzņēmuma līdz lielākajai valodu privātskolai Latvijā. Valodu Vēstniecībai Latvijā ir 4 galvenās filiāles un mēs nodrošinām valodu apmācību 20 dažādās pilsētās un mazpilsētās, kā rezultātā esam piesaistījuši vairāk nekā 1.200 studentu.
Mūsu panākumu atslēga ir īpašā valodu mācīšanas metode, kura ir bijusi noderīga lielam skaitam studentu. Kā redzams, skaitļi runā paši par sevi. Metode sastāv no 90% - sarunvalodas, 5% - rakstīšanas, 5% - lasīšanas. Vislielākais akcents tiek likts uz materiālu atkārtošanu katrā nākamajā stundā. Šādā veidā studenti spēj uztvert informāciju ātrāk, vieglāk un efektīvāk.
Apmācības notiek grupās no 8 līdz 10 cilvēkiem, 2 reizes nedēļā un katras stundas garums ir 40 minūtes x 2.
Šī ir lieliska iespēja ikvienam, kurš vēlas paplašināt savas svešvalodu zināšanas, uzlabot savu komunikācijas līmeni svešvalodās, kā arī paplašināt redzesloku.
Dažu mūsu studentu atsauksmes:
"Domāju, ka nekad neiemācīšos angļu valodu, bet esmu patīkami pārsteigts, ka īsā laika periodā varu jau arī pateikt vienkāršus teikumus". (Alvils Pētersons)

 "Esmu ļoti priecīga, ka nokļuvu šajos kursos, es neko nezināju angliski, bet, pateicoties šiem kursiem, esmu iemācījusies angliski runāt, lasīt un rakstīt, tas ir lieliski!". (Natālija Teļnova)
"Neparasti, interesanti, saprotami un vienkārši".