Aicina darbā SIA “Skrundas komunālā saimniecība” vadītāju (valdes locekli)

Skrundas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz amatu: SIA “Skrundas komunālā saimniecība” vadītājs/a (valdes loceklis).

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot, organizēt, vadīt pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Skrundas komunālās saimniecība” darbu,
  • Plānot finanšu līdzekļus un kontrolēt izdevumus,
  • Organizēt un nodrošināt pašvaldības valdījumā esošo ēku pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu, siltuma apgādes pakalpojumu sniegšanu,  pašvaldībai piederošo ceļu, ielu un laukumu uzturēšanu, un citus saimnieciskus darbus pamatojoties uz kapitāla daļu turētāja pārstāvja norādījumiem.

Prasības kandidātiem:

  • 2. līmeņa augstākā izglītība,
  • B kategorijas autovadītāja apliecība,
  • vēlama pieredze vadošā amatā,
  • mērķtiecīgums, spēja darboties komandā, plānot un organizēt savu  darbu, augsta atbildības sajūta, vēlme uzņemties iniciatīvu,
  • izpratne par  budžeta veidošanu,
  • praktiskā darba pieredze saimnieciskā darbā,
  • prasme strādāt ar mūsdienu sakaru un informācijas līdzekļiem,
  • prasme komunicēt un sadarboties ar partneriem.

Mēs Jums piedāvājam:

  • patstāvīgu, atbildīgu un dinamisku darbu,
  • mūsdienīgus darba apstākļus,
  • stabilu atalgojumu (1300,00 EUR mēnešalga) un sociālās garantijas.

Iesniedzamie dokumenti:

  • pieteikuma vēstule,
  • CV;
  • izglītības dokumentu kopijas, papildus apmācību apliecinošu dokumentu kopijas (ja tādas ir).

Pretendentiem pieteikties līdz 2019. gada 18. janvārim (ieskaitot), sūtot norādītos dokumentus: Raiņa iela 11, Skrunda, Skrundas novads, LV-3326 vai uz e-pastu: dome@skrunda.lv .

Sīkāka informācija pa tālruni: 29555335 (izpilddirektors Guntis Putniņš).