Aicina uz "Dzīves skoliņas" nodarbībām

Aicina uz

Sadarbībā ar biedrību “Ventas krasti” projekta "Veselības veicināšanas pasākumi Skrundas novadā 1. kārta” (Nr. 9.2.4.2/16/I/039) ietvaros Skrundas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā norisināsies meistarklases, diskusijas, nodarbības “Dzīves skoliņa”.

Aicināts ikviens interesents!
  • 10. jūlijā plkst. 10.00 diskusiju cikla 1. nodarbība un meistarklase par smūtijiem un dažādiem kokteiļiem, ko piedāvāt ar krūti barojošām māmiņām, jaunākā vecuma bērniem. Norises vieta – Lielā iela 1A, Skrunda, Māmiņu skolas darbības ietvaros.
  • 14. jūlijā no plkst. 10.00 Skrundas tirgus laukumā – Sarunu teltī tēma par atspirdzinošiem dzērieniem vasarā un meistarklase par ceptiem un grillētiem dārzeņiem.
  • 24. jūlijā plkst. 10.00 diskusiju cikla 2. nodarbība un meistarklase “Sakņu sautējumi un dārzeņu saldēšana”. Norises vieta – Lielā iela 1A, Skrunda, Māmiņu skolas darbības ietvaros.
  • 7. augustā plkst. 10.00 diskusiju cikla 3. nodarbība un meistarklase “Uztura ietekme uz veselību un labsajūtu”. Norises vieta – Lielā iela 1A, Skrunda, Māmiņu skolas darbības ietvaros.
  • 18. augustā no plkst. 10.00 Skrundas tirgus laukumā – Sarunu teltī tēma par sakņu sautējumiem, tumēm un biezeņzupām.
  • 21. augustā plkst. 10.00 diskusiju cikla 4. nodarbība un meistarklase par graudaugiem un putrām. Norises vieta – Lielā iela 1A, Skrunda, Māmiņu skolas darbības ietvaros.
  • 4. septembrī plkst. 10.00 diskusiju cikla 5. nodarbība un meistarklase par pākšaugiem. Norises vieta – Lielā iela 1A, Skrunda, Māmiņu skolas darbības ietvaros.
Papildu informācija, sazinoties ar Inesi Ivāni, biedrības "Ventas krasti" valdes priekšsēdētāju, t. 29427990.
 
 
Informāciju sagatavoja: Baiba Eversone, Skrundas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste