Aicinām šodien pie mājām un darba vietām izkārt valsts karogu!

Kā ik gadu, 29. janvārī Skrundā tiks atzīmēta Karoga diena. Gaidāmi dažādi pasākumi un neizpaliks arī piedzīvojumu un izaicinājumu spēle "Jaunie Skrundas sargi". Aicinām novada iedzīvotājus pie mājām un darba vietām šajā dienā izkārt valsts karogu.

Šogad Karoga diena aizritēs Latvijas armijas simtgades zīmē. Pasākuma dienā notiks tradicionālās sacensības "Jaunie Skrundas sargi". Sacensību norise tiks organizēta divos sacensību blokos. Pirmais bloks sastāvēs no foto orientēšanās Skrundas pilsētas robežās, distances kopējais garums nepārsniegs septiņus kilometrus, to pārvarēšanai komandām tiks dots noteikts laiks distancē. Otrais bloks sastāvēs no militāra rakstura uzdevumu stacijām. Sacensības organizē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba un ZS 45. Kaujas nodrošinājuma bataljona profesionālā dienesta karavīri un zemessargi sadarbībā ar Latviešu virsnieku apvienību, Skrundas novada domi un Skrundas Kultūras namu.

Pllkst. 16.00 visi tiks aicināti pie Skrundas vidsusskolas, kur sporta stadionā tiks iznests Latvijā lielākais valsts karogs, un ar to sāksies svinīgais Karoga dienas gājiens uz piemiņas vietu Skrundas centrā. Pie piemiņas akmens notiks piemiņas brīdis un “Jauno Skrundas sargu” apbalvošana. Visas dienas garumā Skrundā, Liepājas ielā būs iespēja vērot sabiedroto spēku tehnikas un bruņojuma izstādi.