Aktīvos iedzīvotājus aicina sadarboties un iepazīties

25. augustā Talsos notiks Kurzemes NVO Sadarbības forums – tajā ieradīsies Kurzemes aktīvākie iedzīvotāji, kas īstenojuši visdažādākos pasākumus un projektus savās dzīvesvietās, lai par tiem pastāstītu citiem. Forumā aicināti piedalīties gan tie, kam jau ir, ar ko dalīties, gan tie, kas vēlas gūt iedvesmu un rast domubiedrus. Pieteikšanās līdz 20. augustam. Foruma pamatideja ir motivēt un iedvesmot cilvēkus uz jaunām aktivitātēm savās dzīvesvietās, dalīties pieredzē un gūt jaunus domubiedrus no citām Kurzemes vietām. Foruma organizatori aicina nākt jebkuru interesentu. „Ja arī neesi nekad darbojies biedrībā, rakstījis vai īstenojis projektu – tas nekas. Nereti ir situācijas, kad idejas ir un pat projekts ir finansējumu ieguvis, bet trūkst atbidīgu un aktīvu darba roku. Nāciet uz forumu – uzzināsiet, kādi ir citi aktīvie cilvēki, gūsiet pieredzi, idejas un mazums, kas notiks tālāk!”, aicina Ziemeļkurzemes Nevalstisko organizāciju atbalsta centra direktore Inese Siliņa, foruma organizatore

Padomāts arī par tālākajiem Kurzemes novadu braucējiem, meklējot bezmaksas transporta risinājumus - foruma organizatori aicina Kurzemes lielākos, NVO aktīvākos novadus un pilsētas piešķirt saviem aktīvajiem iedzīvotājiem bezmaksas transportu. Atsevišķas pašvaldības jau ir uzrunātas, līdzko būs apstiprinājumi, informācija tiks nodota pieteikušajiem dalībniekiem.

Šobrīd no vienas organizācijas tiek aicinātas pieteikties maksimums 3 personas. Ja, tuvojoties foruma norisei, būs brīvas vietas, pietiekušās organizācijas tiks informētas par iespēju palielināt savu pārstāvniecību.

Pieteikties forumam var līdz 20. augustam elektroniski mājas lapā www.zkcentrs.lv vai sazinoties ar foruma Kurzemes koordinatori Lanu Insbergu pa tel. 27457440 vai rakstot lana.insberga@zkcentrs.lv.

Organizācijas, kas vēl plāno piedalīties forumā, aicinātas sagatavot arī prezentācijas, lai iepazīstinātu citus dalībniekus ar savu darbu un idejām. Ja nepieciešama palīdzība tās sagatavošanā un noformēšanā, Ziemeļkurzemes NVO atbalsta centra konsultanti palīdzēs to izdarīt!

Forums tiek organizēts grantu shēmas „Pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas atbalsta programma 2012” projekta „Kurzemes NVO atbalsts 2012” ietvaros un tiek finansēts no valsts budžeta līdzekļiem sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu (līgums nr. 2012.LV/1-1/01). Forumu organizē Ziemeļkurzemes NVO atbalsta centrs.
Lana Insberga
"Ziemeļkurzemes NVO atbalsta centrs"
projekta publicitātes un informācijas aprites koordinatore
m. 27457440, e-pasts: lana.insberga@zkcentrs.lv
www.zkcentrs.lv, twitter: #zkcentrs