Aprūpes nams "Valtaiķi" aicina darbā sociālo darbinieku uz 0,5 slodzi

Aprūpes nams

Pieteikuma vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju līdz 30.11.2018. sūtīt elektroniski uz e-pastu valtaiki@skrunda.lv ar norādi “Sociālais darbinieks”. Tālrunis uzziņām: 26114629.

Galvenie darba pienākumi:

  • Palīdzēt risināt sociālās un sadzīves personiskās problēmas, pētot klientu vēlmes, klientu personību un psiholoģiskās īpatnības, novērtējot situāciju, klientu prasību un vēlmju atbilstību realitātei.
  • Veikt sociālā gadījuma intervenci un vadīšanu, sociālo problēmu risināšanu, resursu apzināšanu un piesaistīšanu.
  • Sniegt klientam psihosociālu palīdzību un atbalstu.
  • Veidot klientu personas un sociālās lietas saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
  • Nodrošināt radošu profesionālo lomu izmantošanu.

Prasības:

  • Otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā vai kariatīvajā sociālajā darbā.
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes.
  • Profesionālo darbību reglamentējošo normatīvo aktu un profesionālās darbības metožu un paņēmienu pārzināšana.
  • Valsts valodas prasme C1 līmenī.
  • Vēlama viena gada pieredze profesijā.

Piedāvājam:

  • Puslodzes darbu uz nenoteiktu laiku (ar pārbaudes laiku 3 mēneši)
  • Algu (bruto): 705 EUR (par 1 slodzi)
  • Sociālās garantijas

Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Personas datu apstrādes pārzinis ir Skrundas novada pašvaldības aprūpes nams “Valtaiķi”.