Aptauja par potenciālajiem Kuldīgas novada saukļiem

Aptauja par potenciālajiem Kuldīgas novada saukļiem

Kuldīgas novada zīmola un mārketinga komunikācijas stratēģijas izstrādes ietvaros aicinām sniegt savu viedokli par potenciālajiem Kuldīgas novada saukļiem.

➡️  https://ej.uz/novada_sauklis ⬅️

▪️ Versijas ir veidotas, balstoties uz ierosināto Kuldīgas novada pozicionējuma apgalvojumu:

 KULDĪGAS NOVADĀ NOTIEK NEMITĪGA ATJAUNOŠANĀS - VIDĒ, CILVĒKOS UN IDEJĀS.

▪️ Kuldīgas novadam ir raksturīga rūpīga dabas un kultūrvēsturiskā mantojuma atjaunošana. Cauri gadsimtiem novads ir spējis saglabāt savas vērtības un atjaunot apkārtējo vidi pēc saviem noteikumiem – neskrienot līdzi katrai jaunākajai tendencei, bet saglabājot vērtīgo un izvirzot augstas prasības pret kvalitāti, estētiku un risinājumu ilgtspēju.

▪️ Cilvēku atjaunošanās stāsta par harmonisku vidi un cilvēcīgu dzīves tempu. Reizēm šķiet, ka steigā var paspēt vairāk. Tieši pretēji – steiga atņem laiku un enerģiju, ko varētu veltīt, darot to, kas patiesi rod dzīves piepildījumu. Kuldīgas novada apkārtējā vide iedzīvotājiem un viesiem palīdz atjaunoties un rast iedvesmu jaunām idejām un izaicinājumiem.

▪️ Ideju atjaunošanās ir novada attīstības dzinējspēks. Šeit cilvēki nemitīgi atjauno savas zināšanas, lai sasniegtu savus individuālos un novada kopīgos mērķus. Apkārtējās vides iedvesmoti, Kuldīgas novada cilvēki rada uzņēmējdarbības un kultūras inovācijas, kas uzlabo dzīves kvalitāti un veido pozitīvu novada tēlu.

Lai precīzi nodotu šo ideju, ir nepieciešams novada sauklis. Šobrīd ir radītas vairākas darba versijas, kuras aicinām novērtēt, kā arī dodam iespēju dalīties ar savām sajūtām un ierosināt savu versiju.

‼️ Aptauju aizpildi šeit: https://ej.uz/novada_sauklis