Atraktīvi nosvin Lieldienas

Atraktīvi nosvin Lieldienas

31.martā pie Skrundas kultūras nama ar dažādām aktivitātēm lieliem un maziem tika svinētas Lieldienas. Ikviens varēja izšūpoties, nokrāsot olu, piedalīties olu kaujās, kā arī to ripināšanas sacensībās.

Jaunatnes lietu speciāliste Marika Rimša-Buša: “Liels prieks par iedzīvotāju atsaucību, arī laiks mūs lutina. Lieldienu tematikā piedāvājām apgleznot koka un plastmasas olas, izkrāsot dažādus zīmējumus svētku tematikā, izgatavot putnu būrīšus, apgleznot sejas, izšūpoties, izspēlēt lielformāta spēles, nofotografēties ar Lieldienu zaķi un jauki pavadīt laiku.”

Skrundenieks Jānis Demčuks ikvienam interesantam palīdzēja izgatavot savu putnu būrīti: “Bērniem un vecākiem aktivitāte ļoti patika. Vienpadsmit putnu būrīši tika izgatavoti. Tagad tie iespējams rotās Skrundas pilsētas pagalmus.” Skrundeniece Irita Bolsunovska: “Man ļoti patīk, ka ir iespēja atbraukt ar ģimeni un pavadīt lietderīgi laiku. Bērni bija priecīgi par radošajām aktivitātēm. Tas ir ļoti vajadzīgs, jo svētkus ir nepieciešams svinēt. Mūsu ģimenē svētku tradīcija ir meklēt olas, pēc tam ar tām izkauties un aizbraukt ciemos pie draugiem.”

Pasākumu rīkoja Skrundas kultūras nams sadarbībā ar Skrundas jauniešu centru.