Bezmaksas seminārs "Finanšu plāna sagatavošana"

Bezmaksas seminārs Aicinām topošos un esošos uzņēmējus, kuri vēlas uzsākt uzņēmējdarbību vai papildināt savas zināšanas finanšu plānošanas jomā, apmeklēt bezmaksas semināru ”Finanšu plānu sagatavošana”.   Seminārs notiks 2014. gada 17. maijā Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Biznesa inkubatorā (adrese: Inženieru iela 101, Ventspils) no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00. Seminārā tiks meklētas atbildes uz tādiem jautājumiem kā:
  • Kas jāņem vērā, plānojot uzņēmuma finanšu plūsmu?
  • Kam jāpievērš uzmanība, meklējot finansējumu dažādās finanšu institūcijās?
  • Kādi ir pieejamie finanšu avoti jaunu ideju attīstīšanai?
  • Kas noteikti jāņem vērā, ja nepieciešams piesaistīt investīcijas jeb svarīgākais par investēšanas procesu.
Semināra mērķauditorija: topošie uzņēmēji, kuri grasās uzsākt uzņēmējdarbību vai attīstīt jaunus projektus vai jau esošie uzņēmēji, kuri vēlas papildināt savas zināšanas. Semināra lektori:
  • Austris Galindoms – Ventspils Domes ekonomisko procesu analītiķis ar ilggadēju pieredzi uzņēmējdarbības analīzē, nākotnes naudas plūsmas plānošanā, finanšu analīzē un vadībā.
  • Valdis Avotiņš - Ventspils Augstskolas Inženierzinātņu institūta „Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs” direktors, ar ilggadēju pieredzi projektu vadībā un inovāciju veicināšanā.
  • Baiba Rebuka - "Latvijas Attīstības finanšu institūcijas Altum" kredītprojektu vadītāja ar ilggadēju pieredzi biznesa uzsācēju un topošo uzņēmēju konsultēšanā, biznesa ideju un plānu izvērtēšanā.
Pieteikties semināram un iepazīties ar semināra programmu var ŠEIT  līdz 14.maijam. Vietu skaits seminārā ierobežots. Dalība seminārā ir bez maksas. Semināru organizē valsts aģentūra „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” valsts atbalsta programmas "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai" projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros. Kontaktinformācija:
Liene Kataševska
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks Biznesa inkubators
Tālrunis: +371636 29661                                                      
E-pasts: liene.katasevska@vatp.lv
Anete Vītola
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039469
E-pasts: anete.vitola @liaa.gov.lv
Informācijas avots: http://www.vatp.lv/