Bezmaksas seminārs "Vai visi var būt uzņēmēji?"

Bezmaksas seminārs 13. februārī plkst. 12.00 jaunie uzņēmēji un ideju autori ir aicināti Ventspils galvenajā bibliotēkā apmeklēt semināru "Vai visi var būt uzņēmēji?”, kurā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem – vai iespējams jau iepriekš paredzēt, kāds bizness sasniegs virsotnes un kāds nē? Kādas ir tipiskākās kļūdas uzņēmējdarbībā un kā tās novērst, lai sasniegtu uzņēmuma izvirzītos mērķus. Savā pieredzē dalīsies biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” (LatBAN) dibinātājs un valdes loceklis, uzņēmējs un investors Juris Birznieks. Uzņēmējs vadījis un attīstījis vairāk nekā 10 uzņēmumus un organizācijas, pazīstamākās no tām ir Biznesa augstskola Turība un Lietišķās Informācijas dienests. Juris Birznieks veicis investīcijas vairāk nekā 20 uzņēmumos un projektos, konsultējis vairāk nekā 300 uzņēmumus un biznesa projektu vadības komandas, kā arī bijis LR Ministru prezidenta padomnieks uzņēmējdarbības jautājumos un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viceprezidents. Semināra ietvaros varēs rast atbildes uz šādiem jautājumiem:
  • Kādi faktori nosaka to, vai kāds var/nevar kļūt par uzņēmēju?
  • Kas jāņem vērā pirms biznesa uzsākšanas?
  • Kādas ir tipiskākās uzņēmēju kļūdas?
Datums: 2016. gada 13. februāris
Laiks: plkst. 12.00-15.00
Vieta: Ventspils galvenā bibliotēka, 2. stāvs 
Seminārs ir bez maksas

Pieteikties semināram var līdz 12. februārim, rakstot uz e-pastu: liene.katasevska@vatp.lv Apmācības finansiāli atbalsta Ventspils EDIC.
VATP Ideju studiju finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome.
VATP Ideju studija sniedz konsultatīvu atbalstu (bez maksas) biznesa uzsācējiem tirgus potenciāla novērtēšanā, biznesa plāna izstrādē, ekspertu piesaistē, pirmo attīstības soļu īstenošanā, kā arī rīkojot apmācības. Ideju studijas jaunumiem var sekot līdzi VATP mājas lapā:www.vatp.lv Informācijas avots: www.vatp.lv Foto: Jura Birznieka personīgais arhīvs