Citadele uzstādījusi jaunu bankomātu Skrundā

Citadele uzstādījusi jaunu bankomātu Skrundā Banka Citadele pilnveido un paplašina bankomātu tīklu, arī Skrundas centrā uzstādīts jauns izmaksu bankomāts Raiņa ielā 10 pie veikala “Jumis”. “Rūpējamies, lai bankas Citadele pakalpojumi būtu pieejami arī vietās, kur bankas klientu apkalpošanas centri neatrodas,” saka bankas Citadele Saldus klientu apkalpošanas centra vadītāja Ilze Grundmane. “Arī Kuldīgā, Skrundā un citos apkārtējos novados ir Citadeles klienti, jo daudzus bankas pakalpojumus iespējams veikt attālināti, piemēram, izmantojot internetbanku vai zvanot uz diennakts Citadeles klientu atbalsta centru. Piesakoties jaunai maksājumu kartei, tagad klienti to var saņemt arī pa pastu.”

“Gadījumos, kad bankas klientiem nepieciešams tikties ar bankas darbiniekiem, uz Kuldīgu dodas Citadeles klientu apkalpotāji no Saldus, Ventspils vai Talsu filiālēm, iepriekš privāti sazinoties. Ja ir interese par kādu no bankas Citadele pakalpojumiem, aicinām kuldīdzniekus izvēlēties sev ērtāko filiāli, kas atrodas kādā no blakus novadiem, un zvanīt uz to,” tā I. Grundmane.

Bankomātu un internetbanku bankas klienti var izmantot, lai lētāk apmaksātu rēķinus. Bet ikdienas norēķiniem arvien vairāk cilvēku izmanto maksājumu kartes, nevis skaidru naudu, jo tā ir drošāk un izdevīgāk. Norēķinoties par pirkumu ar bankas Citadele maksājumu karti, dažādās tirdzniecības vietās iespējams saņemt atlaides, naudas atmaksu par veiktajiem pirkumiem vai arī par katru pirkumu iespējams krāt punktus, ko klients var apmainīt pret dāvanu kartēm.

Bankas Citadele maksājumu karšu klienti skaidru naudu var izņemt ne tikai Citadeles bankomātos, bet ar tādiem pašiem noteikumiem arī Hipotēku bankas, GE Money Bank un Nordea bankas bankomātos.
Plašāka informācija pieejama, zvanot uz bankas diennakts informatīvo tālruni 67010000.
Vairāk informācijas: www.citadele.lv