Deputāti iepazīstas ar paveiktajiem darbiem PII “Liepziediņš”

Deputāti iepazīstas ar paveiktajiem darbiem PII “Liepziediņš”

2019. gada 25. aprīlī Skrundas novada domes deputāti devās uz PII “Liepziediņš”, lai kopā ar būvfirmas “Inbuv” pārstāvi Andri Sulojevu izstaigātu teritoriju, iepazītos ar paveiktajiem darbiem.

A. Sulojevs aicināja deputātus apskatīt iekštelpās paveikto, skaidroja darba procesus un turpmāko darba gaitu, sniedza atbildes uz jautājumiem par materiāliem un būvniecības gaitu.

Jau tagad redzamas ievērojamas pārmaiņas gan iekštelpās, gan laukā – ēkas fasādē un teritorijā. Deputāti apskatīja, kā rit darbs pie 2. stāva korpusa izbūves, betonēšanas, reģipša karkasa montāžas, jaunizbūvētās lifta šahtas, ēkas fasādes karkasa montāžas.

Kā apliecināja atbildīgais būvdarbu vadītājs Jānis Kalniņš, šobrīd ir pabeigti demontāžas darbi, izbūvēti jauni pamati savienojošam korpusam, lifta šahta, 1. stāvā uzliets pārsegums un tur notiks mūrēšanas darbi, 2. stāvā uzlikta jau daļa pārsedzes. Ir ieliktas skaņas izolācijas plāksnes un uz tām uzbetonēta grīda gan 1., gan 2. stāvā. Turpinās darbs pie saimniecības bloka grīdas veidošanas. 2. stāvā šobrīd notiek reģipša karkasa montāža, tiek apmestas starpsienas, tiek demontētas esošās jumta ranila loksnes, klāta plēve un likts jauns koka latojums. Paralēli norit darbs arī pie fasādes karkasa montāžas, šeit tiks likta pretvēja izolācija – cietās plāksnes. Ēkas fasāde iegūs skaistu, krāsainu izskatu, jo uz tās sienām tiks liktas krāsainas plāksnes.

Teksts un foto: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste