Galda teniss gada nogalē pulcē spēlētājus

Galda teniss gada nogalē pulcē spēlētājus 26. decembrī Skrundā pirmo reizi notika atklātais Ziemassvētku turnīrs galda tenisā, kurš guva necerētu atsaucību. Sacensību dalībnieki bija sabraukuši no Liepājas, Gramzdas, Nīgrandes, Rendas, Vadakstes, Ezeres, Jelgavas, Apriķiem, Sermītes un Skrundas. Sacensības tika vērtētas divās vecuma grupās – jaunieši līdz 18 gadiem un pieaugušie. Vispirms sacensību zaļā gaisma tika dota jauniešu grupai, kurā bija 11 dalībnieku. Vienīgā dāmu pārstāve šajā grupā Linda Rusmane ieguva 1. vietu, bet jauniešu labākais trijnieks bija šāds:
  1. vietā Roberts Jansons (Skrunda),
  2. vietā Artūrs Kaunas (Zirņi),
  3. vietā Kristaps Zīle.
Kad jaunieši savas sacensības bija beiguši, sākās pieaugušo cīņas par uzvaru. Tā kā uz turnīru bija pietiekušies 28 dalībnieki, tad tie tika dalīti četrās apakšgrupās, un tikai divi no katras apakšgrupas tika tālāk. Pēc rezultātu apkopojuma izrādījās, ka vienāds punktu skaits ir četriem sportistiem, tāpēc vietu sadalījums tika noteikts pēc koeficenta, dalot uzvarētos un zaudētos setus. Pieaugušo sacensību uzvarētāji:
  1. vietā Māris Liekmanis (Nīgrande),
  2. vietā Ilmārs Vonda (Renda),
  3. vietā Andris Ņuņēvics (Skrunda).
Sieviešu grupā spēcīgākā galda tenisa spēlētāja bija Jana Linde no Skrundas. Sacensību idejas autors Uģis Jansons ar atsaucību ir apmierināts, jo tas pierāda, ka šādas sacensības Skrundas pusē ir jāorganizē arī turpmāk. Paldies sacensību sekretāriem Ilzei Rutkai un Jānim Jansonam par palīdzību visas dienas garumā! Teksts un foto: Aivita Emerberga, Skrundas novada sporta pasākumu organizatore