Ģimeņu biedrība „Atvasītes” sporto

17.aprīļa saulainajā Pūpolsvētdienā uz ģimeņu biedrības „Atvasītes”rīkoto sporta dienu sapulcējās ap 40 dalībnieku no četrpadsmit ģimenēm. Pēc nelielas iesildīšanās visi varēja izmēģināt spēkus dažādos pārbaudījumos- tāllēkšanā no vietas, šautriņu mešanā, pudeļu boulingā, basketbola soda metienos. Savu veiklību un reakciju varēja pārbaudīt spēlējot galda tenisu, bet tie, kuri tik ātrām spēlēm nebija gatavi, varēja uzspēlēt šahu un dambreti. Neiztrūkstošas ir šīs sporta dienas jautrās stafetes un tautas bumba, kas nogurdināja pieaugušos sportot gribētājus.
Tā kā šī sporta diena tiek organizēta Lieldienu laikā, tad dalībniekiem bija uzdots mājasdarbs - izgatavot zaķi un nokrāsot olu, ar kuru varēja piedalīties olu ripināšanas sacensībās.
Pēc aktīvas sportošanas nogurums bija manāms pašu jaunāko dalībnieku acīs, kuri šogad bija daudz kuplākā skaitā nekā iepriekšējos gadus.
Ar Skrundas novada pašvaldības finansiālu atbalstu uzvarētājiem tika sarūpētas jaukas balviņas un gards cienasts.

Ģimeņu biedrības „Atvasītes” vadītāja Sarmīte Geine izsaka pateicību Skrundas novada pašvaldībai par atbalstu sporta dienas rīkošanā. Teksts un foto- Aivita Emerberga