Iznākusi jaunā pilsētas informācijas grāmata - Zaļās Lapas/Kuldiga24.lv

Uzņēmums „Latvijas Tālrunis” un zīmols Zaļā lapas/Kuldiga24.lv sadarbībā ar Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novada domi ir sagatavojis jauno informatīvo izdevumu reģiona iedzīvotājam – kā privātpersonām, tā uzņēmējiem. Grāmatas saturs šogad papildināts ar visiem reģiona iedzīvotājiem noderīgu informāciju ikdienas vajadzībām:
  • noderīga informācija kā rīkoties nelaimes gadījumā, kur vērsties pēc palīdzības dažādu jautājumu risināšanai un savu tiesību aizstāvībai.
  • Tāpat sniegta informācija iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu Valsts ieņēmumu dienestā,
  • personas apliecības jeb ID kartes saņemšanas kārtību.
  • Pilsētas informācijas grāmatā apkopots arī gada svarīgāko novada notikumu kalendārs, kas tapis sadarbībā novada pašvaldībām un portāla www.kuldiga24.lv redakciju.
Grāmatā atrodama arī informācija no oficiālajiem biznesa aktivitātes monitoringa avotiem par uzņēmējdarbības vidi reģionā.
Pilsētas informācijas grāmatu bez maksas izplatīsim uzņēmumiem un iedzīvotājiem. Šis ir vienīgais izdevums Latvijā, kas nodrošina aktuālas un ik gadu atjaunotas informācijas bezmaksas izplatīšanu.
Mūsu mērķis – sniegt iedzīvotājiem pēc iespējas plašāku informāciju par novadu, tā uzņēmumiem un svarīgākajiem notikumiem.
Jautājiet pēc grāmatas vietējā Latvijas Pasta nodaļā!
Grāmatas varēs saņemt arī 9.jūnijā veikalā Maxima Kuldīgā, Mucenieku ielā 24 no plkst.10.00.
Portāla Kuldiga24.lv redakcija