Jauniešu sadraudzības pasākums "Jaunieši 50. gadsimtā Skrundā"

Jauniešu sadraudzības pasākums Ikviens aktīvs, pozitīvi domājošs jaunietis vecumā no 12–25 gadiem aicināts piedalīties jauniešu sadraudzības pasākumā, kas norisināsies šī gada 1. martā no plkst. 12.00 Skrundas kultūras namā, Lielajā ielā 1a. Pasākumu organizē Skrundas jauniešu centrs sadarbībā ar Skrundas novada skolēnu domi. Pasākuma tēma: ”Jaunieši 50. gadsimtā Skrundā”. Dalībnieki aicināti ierasties tērpušies atbilstoši pasākuma tēmai. Aicinām veidot komandas 4 cilvēku sastāvā (orientēšanās sacensībās varēs piedalīties tikai komandas), bet pasākumā iespējams piedalīties arī individuāli. Katras komandas uzdevums ir ne tikai tērpties atbilstoši pasākuma tēmai, bet arī sagatavot prezentāciju, stāstījumu vai uzvedumu par sevi. Pasākuma programma:
 • 12.00 Ierašanās, sirsnīga sagaidīšana, reģistrācija. Nozīmīšu gatavošanas darbnīca.
 • 12.30 ”Tādi esam mēs!” – pasākuma organizatoru sagatavotas filmas demonstrācija par jauniešu aktivitātēm Skrundas novadā.
 • 12.50 Komandu prezentācijas, tērpu parāde.
 • 13.20 Kopbilde ”Skats no augšas!”
 • 13.30 Iepazīšanas aktivitātes ar saliedējošiem elementiem.
 • 14.00 Orientēšanās sacensības pa Skrundas pilsētu (dalība komandās).
 • 16.00 Pusdienas
 • 16.30 Sarunu klubs ”Jaunietis jaunietim”.
 • 17.30 Kopīga sadziedāšana, sadejošana.
 • 18.30 Noķerto sajūtu prezentācija (pasākuma izvērtējumam).
 • 19.00 Pasākuma noslēgums, apbalvošana, ”Labo vārdu jūra!”
  SACENSĪBU ”Iepazīsti Skrundu un skrundeniekus” NOLIKUMS Laiks un vieta: sacensības notiek 2014. gada 01. martā, no  plkst. 14.:00, Skrundas pilsētas teritorijā. Starts – Skrundas kultūras nams (Lielā iela 1a). Dalībnieki: aktīvi, pozitīvi domājoši jaunieši vecumā no 12–25 gadiem. Sacensībās var piedalīties četru cilvēku komanda. Programma: komanda startē sacensībās, kurās jāapmeklē 10 kontrolpunkti. Katrā kontrolpunktā komandas dalībnieki gūs zināšanas un priekšstatu par Skrundas pilsētu un novadu, kā arī pildīs uzdevumu. Komanda starta vietā saņem karti ar atzīmēm par kontrolpunktu atrašanās vietām, kā arī kontrollapu, kurā norādīts precīzs laiks, cikos jāierodas katrā noteiktā kontrolpunktā. Katra komanda pirms sacensībām saņems arī komplektu ”Izmantošanai laika pārpilnības gadījumā!” Atceries, šīs nav sacensības ”Kurš ātrāk!”, bet gan sacensības, kurās jānoķer sajūtas un jāiepazīst mūs - skrundeniekus un mūsu skaisto pilsētu! Pēc komandas ”Starts” komanda dodas sacensību trasē, apmeklējot kontrolpunktus tieši tādā secībā, kā atzīmēts komandai piešķirtajā kartē un kontrollapā. Ierodoties kontrolpunktā, komanda ”noķer sajūtu”, veic uzdevumu, saņem atzīmi kontrollapā un dodas uz nākamo kontrolpunktu. Ja komanda kādā no kontrolpunktiem uzdevumu veic ātrāk un rodas vēlēšanās uz nākamo kontrolpunktu doties ātrāk, nekā to pieļauj kontrollapā norādītais laika grafiks, komandas kapteinis ir tiesīgs izmantot pie starta saņemtajā komplektā ”Izmantošanai laika pārpilnības gadījumā!” esošos piederumus, lai nodrošinātu iekļaušanos sacensību laika grafikā. Īpašais komplekts izmantojams tikai galējas nepieciešamības gadījumā! Nosacījumi:
 • Katra komanda startē brīvā apģērbā, kas ir atbilstošs laika apstākļiem.
 • Kontrolpunktā drīkst ierasties tikai kontrollapā noteiktajā laikā, ievērojot kartē norādīto kontrolpunktu secību.
 • Kontrolpunktu drīkst pamest, kad uzdevums ir izpildīts līdz galam un saņemts tiesneša apstiprinājums un atzīme kontrollapā.
 • Apmaldīšanās gadījumā komandas dalībnieku uzdevums ir izmantot Skrundas atsaucīgo iedzīvotāju palīdzību.
 • Vēlams sacensībās ņemt līdzi ierīci, ar kuru fiksēt foto mirkļus (ar iespēju pārnest uz personālā datora).
Vērtēšana: uzvar tā komanda, kura ieguvusi vislielāko punktu skaitu kontrolpunktos. Iespējams izcīnīt papildbalvas dažādās nominācijās (komandas norādes saņems neilgi pirms starta). Pieteikšanās: pietiekties sacensībām komandas var līdz 25. februārim plkst. 12.00, zvanot uz mob. tālruni 29852292 vai sūtot e-pasta vēstuli (baiba.eversone@skrunda.lv). Aicinām aizpildīt un nosūtīt komandas pieteikuma veidlapu. Nepilngadīgām personām nepieciešama rakstiska vecāku atļauja. Pieteikuma anketu un vecāku atļaujas veidlapu var LEJUPIELĀDĒT ŠEIT. Teksts: Baiba Eversone, Skrundas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste