Kā panākt, lai Jūsu bizness darbotos tā, kā Jūs to vēlaties?

Kā panākt, lai Jūsu bizness darbotos tā, kā Jūs to vēlaties? Topošie uzņēmēji, kuri plāno uzsākt savu uzņēmējdarbību vai attīstīt jaunus projektus, kā arī uzņēmumu īpašnieki, vadītāji un lielo departamentu vadītāji, kuri atbildīgi par izmaiņām savā uzņēmumā un tā attīstīšanu, līdz 9. maijam var pieteikties bezmaksas semināram ”Biznesa modelēšana”, kuru 24. maijā Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Biznesa inkubatorā organizē ”Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra”. Semināram būs praktiska ievirze, lai tā dalībnieki ar konkrētiem piemēriem izprastu biznesa modelēšanas pamatprincipus. Seminārā tiks apskatīti šādi jautājumi:
  • Populāru kompāniju sekmju un neveiksmju iemesli;
  • Biznesa modelēšanas galvenie elementi;
  • Pirmie soļi biznesa modelēšanā;
  • Sava biznesa modeļa novērtēšana.
Kāpēc Biznesa Modeļi? Biznesa vide un tehnoloģijas mainās, tāpēc vakardienas biznesa modeļi šodien vairs neder. Dažas kompānijas spēj sevi pārveidot, bet citām tas neizdodas. Kodak bankrotēja, bet IBM atdzima. Latvijas Pasts cīnās par izdzīvošanu, bet Lattelecom aug. Arī mazākos biznesos ir līdzīgi: viens krodziņš attīstās, bet cits turpat kaimiņos – nīkuļo. Viena galdniecība nes peļņu, bet citai darba nav. Ko sekmīgās kompānijas dara citādi? Kā iekļūt sekmīgo “klubiņā”? Kā labāk izmantot mūsu rīcībā esošos resursus? Kā biznesa ideju pārbaudīt bez dārgiem eksperimentiem? Šos un citus jautājumus risina Biznesa Modelēšanas metode. Semināra norises datums un laiks: 24. maijs, plkst. 10.00–15.00. Semināra norises vieta: Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Biznesa inkubators, konferenču zāle (Inženieru iela 101, Ventspils). Semināra mērķauditorija: topošie uzņēmēji, kuri grasās uzsākt uzņēmējdarbību vai attīstīt jaunus projektus. Kā arī ieteicams semināru apmeklēt īpašniekiem, vadītājiem un/vai lielāko departamentu vadītājiem, kuri atbildīgi par savu uzņēmumu virzīšanu, attīstīšanu un izmaiņām tajos. Semināra lektori:
  • Dāvids Štēbelis – vairāk nekā 10 gadus vadījis Kraft Foods, Procter&Gamble, Spilva, Coca-Cola, Credit24, Samsung u.c. uzņēmumus konsultējušu kompāniju. Telia Latvia produktu attīstības vadītājs, starptautiska start-up Fastr dibinātājs.
  • Kārlis Apkalns – Rīgas vadošo biznesa skolu pasniedzējs, treneris un konsultants ar vairāk nekā 10 gadu praksi, strādājis ar Latvenergo, Lattelecom, Tele2, LMT, Citadele, Nordea, BTA, Balta, Ergo u.c. kompānijām.
Ar semināra programmu iespējams iepazīties ŠEIT. Pieteikšanās dalībai līdz 9. maijam ŠEIT. Vietu skaits seminārā ierobežots. Dalība seminārā bezmaksas. Semināru organizē valsts aģentūra „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” valsts atbalsta programmas "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai" projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros. Kontaktinformācija: Liene Kataševska
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks Biznesa inkubators
Tālrunis: +371636 29661                                                   
E-pasts: liene.katasevska@vatp.lv
Anete Vītola
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039469
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv
  Informācijas avoti: www.vatp.lv, www.lia.gov.lv