Kļūsti par jaunāko modes eksperti Latvijā!

Ja tu izlasīji šo virsrakstu un padomāji: "Tas ir man!" visticamāk man nebūs Tev jāskaidro, kas ir Tavi Gevinsone, Agnese Kleina, Ginta Lapiņa vai QooQoo. Tomēr, ja tavs nākamais solis ved Google virzienā, arī tas nav slikti, jo uzskatu, ka mēs nevaram zināt visu un pazīt ikvienu.
Es, stiliste un t/c Spice modes bloga redaktore Santa Bindemane Mihelsone meklēju 4 radošas, mērķtiecīgas, talantīgas un modi mīlošas asistentes vecumā no 13-19 gadiem. 
 
Septembris ir jaunā mācību gada pats nozīmīgākais mēnesis, tādēļ sadarbībā ar t/c Spice vēlos šo mēnesi padarīt par īpašāko jūsu dzīvē un dot iespēju jaunajām meitenēm, kuras nespēj savu ikdienu iedomāties bez modes, pierādīt sevi kā izcilām stilistēm, modelēm, modes blogerēm un žurnālistēm. 
 
Septembra mēneša ietvaros jums būs iespēja piedalīties profesionālās modes fotosesijās, apģērbt savu labāko draudzeni, noteikt modes pasaules aktuālās sezonas tendences, tikties ar dizaineriem un intervēt slavenības. Tie ir tikai daži no uzdevumiem, kurus esmu jums sagatavojusi. 
 
4 meitenes, kuras konkursa rezultātā būs ieguvušas asistenes vietu, sacentīsies savā starpā, bet uzverētāju noteiks lasītājs, kurš varēs balsot par savu favorīti. Jūs gaida smags darbs, bet arī lieliskas balvas, kuras jums sarūpējis t/c Spice. Par balvu fondu vairāk pastāstīšu nākmajā nedēļā, bet pagaidām par noteikumiem!
 
Kā pieteikties?
Sūti 500 zīmēs ietvertu motiācijas vēstuli ar savu labāko fotogrāfiju, kurā esi redzama tu un apģērbs, kurš vislabāk izceļ tavu personību. Epasts pieteikumiem: spicestils@inbox.lv ar norādi "Mans sapņu darbs". Pieteikšanās noslēgsies 21.augustā plkst.12.00. Uzvarētājas paziņošu 23.augustā, bet jau augusta pēdējā nedēļā esiet gatavas savam lielajam uznācienam. Nepiemirsti norādīt savu vārdu, uzvārdu, vecumu, kontakttālruni.
 
Svarīgi!
Paturiet prātā, ka pieteikties var tikai meitenes, kuras ir vecumā no 13-19 gadiem un mācās skolā. Meitenēm līdz 18 gadu vecumam nepieciešama vecāku atļauja. Asistenta darbs nekādā gadījumā netraucēs mācībām skolā!
 
Informācija Instagram lietotājiem
Septembrī Instagram norisināsies arī iknedēļas "Kas tev šodien mugurā?" konkurss, kur lietojot haštagu #spicestils varēs iegūt vērtīgas balvas.