Kuldīgas jauniešu biedrība "Kaktuss" uzsākusi projekta "Uzrāviens" īstenošanu Skrundas novadā

Kuldīgas jauniešu biedrība

“Uzrāviens” ir bezmaksas neformālās jauniešu apmācības ar mērķi pilnveidot jauniešu kompetences personīgo mērķu apzināšanā, sasniegšanā un pašmotivācijas īstenošanā, veidojot vēlmi turpināt mācības izglītības iestādēs. Apmācības paredzētas jauniešiem vecumā no 14 – 19 gadiem, kuri mācas kādā no Skrundas novada izglītības iestādēm.

“Uzrāviens” programma sastāv no četru dienu apmācībām – no 12. līdz 15. augustam un norisināsies Skrundas novada Rudbāržu pagastā, Oskara Kalpaka Rudbāržu pamatskolā. Tur, kopā 20 jaunieši no Skrundas novada izglītības iestādēm, četras dienas neformālās izglītības treneru pavadībā gūs piedzīvojumu un iedvesmu, izkāps no komforta zonas, uzzināsim daudz ko jaunu par sevi un kā sevi pilnveidot. Programma ir balstīta uz neformālās izglītības principiem – mēs iesim un visu darīsim paši - mācīsimies darot. Strādāsim komandā un analizēsim mūsu kopdarbu. Četrās dienās iepazīsim viens otru ar dažādām ledus laušanas un komandas saliedēšanas aktivitātēm, aizraujošu un stimulējošu uzdevumu un refleksiju veidā palīdzēsim jauniešiem sagatavoties un identificēt mērķus. Apmācību laikā tiks doti uzdevumi, kas ir tieši saistīti ar sadarbības veidošanu un mērķu nospraušanu gan kopēja, gan personiska mērķa sasniegšanai. Iegūs prasmes, kas balstītas uz spēju pārorientēties un būt elastīgiem dažādu grūtību priekšā. Iesim dabā, pārvarēsim šķēršļu trases. Strādāsim ar vietējo kopienu. Apmācību laikā jaunieši iegūs zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un tā ietekmi uz pašsajūtu piedaloties veselīga uztura meistarklasē.

Apmācības, dzīvošana un ēdienreizes ir bezmaksas. Lai piedalītos šajās apmācībās esam sagatavojuši elektronisko pieteikšanās anketu, tā pieejama šeit ŠEIT vai izmantojot saīsināto linku (ej.uz/uzraviensSkrunda)  – pēc anketas aizpildīšanas dalībnieki saņems praktisko informāciju par apmācību norises kārtību, līdzņemamo mantu sarakstu, vecāku līgumiem, ko lūgsim parakstīt jauniešu vecākiem. Apmācību noslēgumā lūgsim aizpildīt arī pašizvērtējuma anketu, ko izmantosim programmas kvalitātes novērtējumam.

Jautājumu gadījumā rakstiet vai zvaniet programmas vadītājam Tomam uz tomsgirvaitis@icloud.com vai +371 2235 2248.

Projekts “Uzrāviens” Nr. 8.3/78/2019 tiek īstenots pateicoties Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotajam ESF projektam Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai". Vairāk info: http://www.pumpurs.lv.