Kuldīgas novada domes vadība uzklausa iedzīvotājus

Kuldīgas novada domes vadība uzklausa iedzīvotājus

Kuldīgas novada pašvaldības vadības – domes priekšsēdētājas un vietnieku - durvis vienmēr ir atvērtas, lai aprunātos ar novadniekiem par būtiskiem jautājumiem un priekšlikumiem novada attīstībai.

Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas Inese Astaševska pieņemšanas laiki ir reizi nedēļā, ceturtdienās, no plkst. 9.00 līdz 12.00, Kuldīgā, Baznīcas ielā 1.

Priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts iedzīvotājus pieņem divas reizes nedēļā, pirmdienās no 15.00 līdz 18.00 un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00, Kuldīgā, Baznīcas ielā 1.

Iepriekš vienojoties, ir iespēja tikties citos iedzīvotājiem ērtos laikos.

Priekšsēdētājas vietnieces Nellija Kleinberga pieņemšanas laiki, iepriekš piesakoties pa tālruni 26444311, ir reizi nedēļā pirmdienās no plkst. 16.30 Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldē, Raiņa ielā 11, Skrundā

Lai ērtāk organizētu pašvaldības vadības dienaskārtību, lūdzam iedzīvotājus iepriekš pieteikties, zvanot Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas palīdzei Gintai Ivanovskai pa tālruni 27020795 vai rakstot: ginta.ivanovska@kuldigasnovads.lv

Ja nav iespēja tikties klātienē, iepriekš piesakoties ir iespēja arī attālinātai saziņai ZOOM platformā.

Vēršam uzmanību, ka domes vadība labprāt tiekas ar iedzīvotājiem, uzklausa priekšlikumus novada attīstībai un sniedz atbalstu dažādu tēmu risināšanai, tomēr ir jautājumi, kurus daudz ātrāk un efektīvāk risināt ar pašvaldības speciālistu palīdzību.

Ar Kuldīgas novada domes deputātu pieņemšanas laikiem aicinām iepazīties šeit: https://kuldigasnovads.lv/deputati/

Uz tikšanos!